strona główna  -   dane kontaktowe  
drukuj
ROK 2013/2014

„Eliminacje Kinder + sport 2014”

Turnieje eliminacyjne podzielone zostały na cztery rejony dziewcząt i trzy rejony chłopców. W rejonach rozgrywane są po dwa turnieje eliminacyjne w wybranych przez WZPS miastach. Najlepsze drużyny w turniejach eliminacyjnych ( liczą się zdobyte punkty) wywalczą możliwość startu w finale wojewódzkim. Liczba drużyn kwalifikujących się z poszczególnych rejonów do turnieju finałowego uzależniona jest od liczby drużyn startujących w turniejach eliminacyjnych w poszczególnych rejonach. Do turnieju finałowego zakwalifikuje się 16 drużyn w kategorii „dwójek”, 16 w kategorii „trójek” oraz 12 w kategorii „czwórek”.

W trzech kategoriach startowały w sumie 124 dziewczyny oraz 92 chłopców. Opiekunami zespołów dziewcząt z SP5 byli Witold Błądek oraz Jerzy Andrzejczuk; zespołów dziewcząt  z SP6 - Danuta Niezgoda oraz Iwona Kułaga/instruktor siatkówki w MKS/;zespołów chłopców z SP6 - Jerzy Nowak oraz Michał Wojcieszkiewicz /trener MKS/. Organizatorem turniejów był Międzyszkolny Klub Sportowy przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku. Zawody dziewcząt prowadziła Iwona Kułaga, chłopców Michał Wojcieszkiewicz oraz Mateusz Stępniak. Koordynatorem zawodów był Witold Bober. Zawody sędziowały uczennice siatkarskich klas sportowych oraz uczniowie SOS przy PG1 w Kraśniku. Drugi turniej kwalifikacyjny odbędzie się w Opolu Lubelskim.

Oto wyniki, jakie osiągnęły zespoły kraśnickich podstawówek w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta:

„Dwójki” klasy IV

1.MKS SP5 Kraśnik I

2.MKS SP5 Kraśnik II

4.MKS SP6 Kraśnik II

5.MKS SP5 Kraśnik III

6.MKS SP6 Kraśnik I

7.MKS SP5 Kraśnik IV

9.MKS SP5 Kraśnik V

 „Trójki” klasy V

2.MKS SP5 Kraśnik I

7.MKS SP6 Kraśnik I

10.MKS SP5 Kraśnik II

11.MKS SP6 Kraśnik II

„Czwórki” klasy VI

3.MKS SP6 Kraśnik I

5.MKS SP5 Kraśnik I

11.MKS SP5 Kraśnik II

12.MKS SP6 Kraśnik II

Chłopcy:

„Dwójki” klasy IV

2.MKS SP6 Kraśnik I

4.MKS SP6 Kraśnik III

6.MKS SP6 Kraśnik II

„Trójki” klasy V

7.MKS SP6 Kraśnik I

9.MKS SP6 Kraśnik II

11.MKS SP6 Kraśnik III

 „Czwórki” klasy VI

1.MKS SP6 Kraśnik I

4.MKS SP6 Kraśnik II

Zarząd MKS Kraśnik składa gorące podziękowania dyrektorowi PG1 oraz dyrektorom kraśnickich Szkół Podstawowych nr  5 i 6, a także nauczycielom wf, którzy na co dzień współpracują z klubem. Pragnie także podziękować Burmistrzowi Miasta Kraśnik za systematyczne wspieranie kraśnickiej siatkówki oraz dyrektorowi Carrefour Express Kraśnik za słodycze przekazane dla uczestników turniejów.

Kolejny turniej eliminacyjny miał miejsce 29.03.2014r.(dziewczęta) i 30.03.2014r.(chłopcy) w Opolu Lubelskim. Dziewczęta ze szkoły podstawowej nr.6 im.Jana Pawła II w Kraśniku pod opieką Pani Danuty Niezgody oraz Iwony Kułagi osiągnęły następujące wyniki:

Klasy IV:

4. MKS SP 6 Kraśnik II

8. MKS SP 6 Kraśnik I

Klasy V:

7. MKS SP 6 Kraśnik I

Klasy VI:

4. MKS SP 6 Kraśnik I

7. MKS SP 6 Kraśnik II

Chłopcy grali w niedzielę i uplasowali się ostatecznie na miejscach:

Klasy IV:

2. MKS SP 6 Kraśnik I

4. MKS SP 6 Kraśnik III

Klasy V:

8. MKS SP 6 Kraśnik I

Klasy VI:

1.      MKS SP 6 Kraśnik I

4. MKS SP 6 Kraśnik II

Opiekunem klas IV i V był Pan Michał Wojcieszkiewicz, natomiast klas VI Pan Jerzy Nowak. Czekamy na wyniki w innych grupach i liczymy na liczny udział naszych zawodniczek i zawodników w turnieju wojewódzkim, który odbędzie się 26.04.2014r. (dziewczęta) 27.04.2014r. (chłopcy) w Świdniku.

Życzymy powodzenia!!!



TENIS STOŁOWY

Dnia 18.09.2013r w PSP nr 2 w Kraśniku odbyły się zawody Igrzysk Miejskich w Tenisie Stołowym Indywidualnym dziewcząt. W zawodach wzięły udział: Drozd Angelika zajmując II miejsce, oraz Zapalska Marlena zajmując III miejsce. Dziewczęta drużynowo zajęły III miejsce, awansując do zawodów powiatowych. 

Opiekun: Anna Lewicka


BADMINTON

Dnia 25.09.2013r w PSP nr 2 w Kraśniku odbyły się zawody Igrzysk Miejskich w Badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział dziewczęta w składzie: Drozd Angelika, Zapalska Marlena oraz Julia Wieczorek -  zajmując II miejsce, oraz chłopcy w składzie: - zajmując drugie miejsce.

Opiekun: Anna Lewicka, Sebastian Pawlak


SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
I CHŁOPCÓW

Dnia 27.IX.2013r. Odbyły się zawody z kalendarza igrzysk międzyszkolnych w sztafetowych biegach przełajowych w których udział wzięli:

DRUŻYNA DZIEWCZĄT: Szwedo Patrycja, Kołodziej Anna, Drozd Andżelika, Adamczyk Alicja, Kowalska Marysia, Cieślik Aleksandra, Ryniewska Julia, Zarzeczna Wioleta, Nitkiewicz Olga, Opoka Natalia -  IV MIEJSCE (miasto).

OPIEKUN: HAJDENRAICH KATARZYNA 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW: Tyzo Szczepan, Golecki Łukasz, Wiśniewski Karol, Bryczek Mikołaj, Gorczyca Adrian, Kostrzewski Patryk, Harszej Daniel, Kijewski Krzysztof, Bartoś Kamil, Tomas Piotr, Wróbel Hubert.


MINIKOSZYKÓWKA  DZIEWCZĄT 

Dnia 21.X.2013r. Odbyły się zawody szkolne w mini koszykówce dziewcząt, drużyna w składzie: Kamila Kamirska, Marlena Zapalska, Ilona Wołosz, Aleksandra Małek, Nikola Bartosik, Marysia Kowalska, Andżelika Drozd, Katarzyna Jadach, Patrycja Szwedo, Zuzanna Gajewska, Natalia Opoka, Aleksandra Mazurek - III Miejsce (miasto).
OPIEKUN: Wojcieszkiewicz Michał.


MINIKOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW 

Dnia 24.X.2013r. Odbyły się zawody w mini koszykówce chłopców, drużyna wystąpiła w składzie: Grabowski Krystian, Pastuszka Oliwier, Tomas Piotr, Wróbel Hubert, Wiśniewski Karol, Parakowski Eryk, Tyzo Szczepan, Dąbrowski Bartłomiej, Harszej Daniel, Pietrzak Daniel, Kułaga Jan, Kroc Mikołaj - IV MIEJSCE (miasto)

OPIEKUN: WOJCIESZKIEWICZ MICHAŁ.


MINIKOSZYKÓWKA PUCHAR BURMISTRZA 

Dnia 30.X.2013r. Odbyły się zawody sportowe w mini koszykówce chłopców klas V i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik, w których udział wzięli: Pietrzak Daniel, Pochorecki Dawid, Bryczek Mikołaj, Ołownia Kacper, Kostrzewski Patryk, Błędowski Dawid, Gorczyca Adrian, Blat Kacper, Lejko Wiktor, Sieger Kacper, Sadowski Bartłomiej, Kawa Karol - IV miejsce.

OPIEKUN: MICHAŁ WOJCIESZKIEWICZ.


MINI PIŁKA NOŻNA HALOWA 

Dnia 06.11.2013r.  Odbyły się zawody w mini piłce nożnej halowej dziewcząt, w której udział wzięła drużyna w składzie: Drozd Andżelika, Kowalska Marysia, Ślusarz Paulina, Zarzeczna Wioleta, Mazur Kaja, Cieślik Aleksandra, Bojda Julia, Kalinowska Zuzanna, Żyszkiewicz Nikola, Monika Gębala, Biskup Paulina, Niźińska Sylwia - IV MIJSCE (miasto).

OPIEKUN; HAJDENRAICH KATARZYNA

Dnia 7.11.2013 r. odbyły się zawody w mini piłce nożnej chłopców, w których chłopcy z Publicznej Szkoły podstawowej nr 6 w Kraśniku zajeli V miejsce. Chłopcy wystąpili w składzie: Tyzo Szczepan, Grabowski Krystian, Parakowski Eryk, Opoka Wiktor, Ochal Dawid, Halik Adrian, Bartoś Kamil, Skica Adam, Pastuszka Oliwier, Dąbrowski Bartosz.

Opiekun: Krzysztof Rakuś


ANNOPOL MIKOŁAJKI

Dnia 01.12.2013r. Odbył się w Annopolu mikołajkowy turniej w minisiatkówce dziewcząt. Udział w turnieju wzięły dziewczęta z klas sportowych za szkół podstawowych nr 5 i nr 6 w Kraśniku, których opiekunami byli Witold Błądek(SP5) i Michał Wojcieszkiewicz(SP6). Zespoły zajęły poszczególne miejsca:

SP 6 1 – 10 miejsce(Aleksandra Mazurek, Katarzyna Jadach, Wiktoria Michalczyk).

SP 6 2 -16 miejsce(Opoka Natalia, Cichoń Patrycja, Gajewska Zuzanna, Nitkiewicz Olga).

MINISIATKÓWKA  TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W dniach 10-11.12.2013 roku w hali PG1 w Kraśniku odbył się Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki w trzech kategoriach wiekowych: Żuczki /dwójki/, Krasnale /trójki/ i Skrzaty /czwórki/ zarówno dla dziewcząt jak i chłopców.  W turnieju udział wzięło łącznie 130 osób z kraśnickich szkół podstawowych oraz z Annopola i Urzędowa. Organizatorem turnieju był Międzyszkolny Klub Sportowy przy PG1 w Kraśniku, zaś współorganizatorami Urząd Miasta Kraśnik oraz Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kraśniku.
Wyniki turnieju:
Dziewczęta - „dwójki”

1 miejsce SP5 I /Emilia Albin, Monika Dudek/
2 miejsce SP5 II /Zuzanna Markiewicz, Nikola Dębińska/
3 miejsce SP6 II /Wiktoria Ligenza, Kinga Duda/

W tej kategorii startowało 6 zespołów.

Dziewczęta – „trójki”

1 miejsce SP5 II /Wiktoria Kudła, Marta Kwietniewska, Weronika Ciepła/
2 miejsce SP5 I /Marta Wrzos, Wiktoria Ciepła, Gabriela Stęgierska/
3 miejsce SP Annopol II /Julia Wojtaszek, Julia Bednarek, Dominika Gazda/

W tej kategorii startowało 9 zespołów.

Dziewczęta – „czwórki”

1 miejsce SP5 II /Zuzanna Kawęcka, Kinga Furgał, Maja Okulus, Dominika Kapica
2 miejsce SP6 I /Kamila Kamirska, Aleksandra Góras, Jlona Wołosz, Marlena Zapalska/
3 miejsce SP3 /Aleksandra Bieniek, Wiktoria Górecka, Natalia Mierzwa, Marlena Chmielarska/

W tej kategorii startowało 8 zespołów.

Chłopcy – „dwójki”

1 miejsce SP6 I /Bartłomiej Sadowski, Karol Kawa/
2 miejsce SP6 III / Michał Pop, Kamil Pop/
3 miejsce SP6 II / Kacper Ryba, Michał Szymula/

W tej kategorii startowało 7 zespołów.

Chłopcy – „trójki”

1 miejsce SP5 I / Damian Kozak, Marcin Dudek, Dawid Karczewski, Maksymilian ,Misztal, Artur Siekaczyński/
2 miejsce SP6 II / Kamil Janik, Mateusz Wójcik, Kacper Ołownia/
3 miejsce SP6 I / Piotr Wołoszyn, Łukasz Golecki, Jan Kułaga/

W tej kategorii startowało 6 zespołow

Chłopcy – „czwórki”

1miejsce SP6 I / Piotr Tomas, Hubert Wróbel, Oliwier Pastuszka, Krystian Grabowski, Szczepan Bryczek/
2 miejsce SP5 I / Adrian Kisiel, Daniel Winiarczyk, Jakub Zieliński, Daniel Mazurek, Szymon Gubernat/
3 miejsce SP6 II / Kosma Knap, Patryk Kołtun, Piotr Kurzyna, Hubert Kocik, Dawid Ślusarz/
4 miejsce SP3 /Łukasz Dębicki, Michał Żaba, Daniel Osojca, Wojciech Lenart/

W tej kategorii startowało 4 zespoły.

Na zakończenie turnieju były medale, dyplomy, słodycze oraz pamiątkowe zdjęcia.

 9.jpg

OPIEKUNOWIE: DANUTA NIEZGODA, JERZY NOWAK, MICHAŁ WOJCIESZKIEWICZ.

Uczennice biorące udział w turnieju mikołajkowym pod patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik
w dniu 10.XII.2013r.

KLASY IV
Opoka Daria
4A, Dolan Julia 4A, Ligenza Wiktoria 4B, Duda kinga 4A.

KLASY V

Mazurek Aleksandra 5D, Krawczyk Weronika 5D, Opoka Natalia 5D, Cichoń Patrycja 5D, Gajewska Zuzanna 5D, Nitkiewicz Olga 5D, Jadach Katarzyna 5D, Michalczyk Wiktoria 5D.

KLASY VI
Zapalska Marlena 6C, Kamirska Kamila 6C, Góras Aleksandra 6C, Wołosz Ilona 6C, Małek Aleksandra 6A, Żuber Magdalena 6C, Kłos Monika 6C, Chruściel Paulina 6C.

OPIEKUNOWIE: NIEZGODA DANUTA, WOJCIESZKIEWICZ MICHAŁ

Uczniowie biorący udział w turnieju mikołajkowym pod patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik w dniu 11.XII.2013r.

KLASY IV
Kawa Karol 4A, Sadowski Bartłomiej 4C, Ryba Kacper 4B, Szymula Michał 3B, Pop Kamil 4C, Pop Michał 4C, Sieger Kacper 4A, Cieślik Dawid 4A, Miazga Oskar 3A.

KLASY V
Janik Kamil 5B, Ołownia Kacper 5B, Wójcik Mateusz 5C, Kułaga Jan 5D, Golecki Dawid 5D, Wołoszyn Piotr 5B, Lejko Wiktor 5A, Pęczkowski Patryk 5A, Bryczek Mikołaj 5D, Wojciechowski Michał 5A, Kępa Kuba 5A, Sawecki Przemysław 5A, Pisarski Igor 5A, Komaszka Michał 5C.

KLASY VI
Pastuszka Oliwier 6C, Grabowski Krystian 6C, Wróbel Hubert 6C, Tomas Piotr 6C, Kołtun Patryk 6C, Kocik Hubert 6C, Kurzyna Piotr 6C, Knap Kosma 6C, Ślusarski Dawid 6C, Bryczek Szczepan 6C.

 OPIEKUNOWIE: JERZY NOWAK, WOJCIESZKIEWICZ MICHAŁ.


MINISIATKÓWKA KLASY V

Dnia 15.01.2014r. odbyły się miejskie igrzyska sportowe w mini siatkówce klas V dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny zdobyły odpowiednio dziewczęta III miejsce w mieście, chłopcy II miejsce w mieście.

SKŁADY ZESPOŁÓW:

DZIEWCZĘTA: Mazurek Aleksandra, Jadach Katarzyna, Krawczyk Weronika, Michalczyk Wiktoria, Cichoń Patrycja, Opoka Natalia, Gajewska Zuzanna.

CHŁOPCY: Sadowski Bartłomiej, Kawa Karol, Ołownia Kacper, Sieger Kacper, Kułaga Jan, Golecki Łukasz, Janik Kam, ilPop Michał.

Opiekunem drużyn byli: Wojcieszkiewicz Michał i Jerzy Nowak.


MINISIATKÓWKA KLASY VI

Dnia 17.01.2014r. odbyły się zawody szkolne miejskiego kalendarza igrzysk sportowych w mini siatkówce klas VI dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt pod opiką Danuty Niezgody zdobyła II miejsce w mieście, natomiast drużyna chłopców pod opieką Jerzego Nowaka zajęła I miejsce, awansując niniejszym do rozgrywek na szczeblu powiatowym.

Dziewczęta: KAMIRSKA KAMILA, ZAPALSKA MARLENA, WIECZOREK JULIA, WOŁOSZ ILONA, KŁOS MONIKA, GÓRAS ALEKSANDRA, ŻUBER MAGDALEN, ACHRUŚCIEL PAULINA, MAŁEK ALEKSANDRA.

Chłopcy: GRABOWSKI KRYSTIAN, PASTUSZKA OLIWIER, TOMAS PIOTR, WRÓBEL HUBERT, ŚLUSARZ DAWID, KOŁTUN PATRYK, KOCIK HUBERT, BRYCZEK SZCZEPAN, KURZYNA PIOTR, KNAP KOSMA.

OPIEKUNOWIE: NIEZGODA DANUTA, NOWAK JERZY.


Wyniki rywalizacji sportowej w I semestrze roku szkolnego 2013/2014:


Nazwa zawodów

N-l  przygotowujący

Sukcesy, miejsce  w zawodach

TENIS STOŁOWY DZIWCZĄT I CHŁOPCÓW

A.LEWICKA, S. PAWLAK

II miejsce- miasto

III miejsce- powiat

III miejsce miasto

BADMINTON DZIEWCZĄT

         A.LEWICKA

II miejsce-miasto

BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

K.HAJDENRAICH

IV-miejsce- miasto

BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCY

         J. NOWAK

III miejsce- miasto

BADMINTON CHŁOPCY

S. PAWLAK

II miejsce -miasto

PŁYWANIE DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT

K.HAJDENRAICH

III-miejsce – miasto i powiat

 

PŁYWANIE DRUŻYNOWE CHŁOPCY

J.NOWAK

I miejsce miasto i powiat

II miejsce rejon

VIII miejsce województwo

MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

M.WOJCIESZKIEWICZ

III miejsce miasto

MINI KOSZYKÓWKA CHŁOPCY

M.WOJCIESZKIEWICZ

IV miejsce miasto

MINI KOSZYKÓWKA PUCHAR BURMISTRZA

M.WOJCIESZKIEWICZ

IV miejsce

PIŁKA NOŻNA HALOWA DZIEWCZĄT

K.HAJDENRAICH

IV miejsce miasto

PIŁKA NOŻNA HALOWA CHŁOPCY

K.RAKUŚ

V miejsce miasto

MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT TURNIEJ MIKOŁAJKOWY ANNOPOL

M.WOJCIESZKIEWICZ

VI i X miejsce

MINI SIATKÓWKA TURNIEJ MIKOŁAJKOWY KRAŚNIK DZIEWCZĘTA

D.NIEZGODA

M.WOJCIESZKIEWICZ

KL IV – III miejsce

KL V – V miejsce

KL VI – II miejsce

MINI SIATKÓWKA TURNIEJ MIKOŁAJKOWY KRAŚNIK CHŁOPCY

M.WOJCIESZKIEWICZ.

J.NOWAK

KL IV – I, II, III miejsce

KL V – II, III miejsce

KL VI – I, III miejsce

MINISIATKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KL. V

M.WOJCIESZKIEWICZ

J.NOWAK

DZIEWCZĘTA – III miejsce w mieście

CHŁOPCY – II miejsce w mieście

MINISIATKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KL. VI

D. NIEZGODA

J. NOWAK

DZIEWCZĘTA – II miejsce w mieście

CHŁOPCY – I miejsce w mieście(awans do powiatu)

 

 

 



 
























MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W ANNOPOLU

  M.WOJCIESZKIEWICZ

 VI i X miejsce

MINI PIŁKA SIATKOWA TURNIEJ MIKOŁAJKOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS V i VI W KRAŚNIKU

   M.WOJCIESZKIEWICZ

            D.NIEZGODA

              J.NOWAK

DZIEWCZĘTA – II MIEJSCE(DWÓJKI)

II MIEJSCE(CZWÓRKI)

CHŁOPCY – I,II,III MIEJSCE (DWÓJKI)

II,III MIEJSCE (TRÓJKI)

I, III MIEJSCE (CZWÓRKI)

MINI PIŁKA SIATKOWA KLAS V IGRZYSKA MIEJSKIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

   M.WOJCIESZKIEWICZ, J.NOWAK

DZIEWCZĘTA- III MIEJSCE w mieście

CHŁOPCY – II MIEJSCE w mieście

MINI PIŁKA SIATKOWA KLAS VI DZIEWCZĄT

        D. NIEZGODA

    II MIEJSCE w mieście

MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW KLAS VI

             J.NOWAK

I MIEJSCE w mieście i awans do powiatu

 

 



WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2012/13 .

Rok w sporcie zaczęliśmy od udziału w zawodach w tenisie stołowym,  które odbyły się 25.09.2012 roku.

Dziewczęta drużynowo zajęły:

Klasy IV- II miejsce

Klasy VI- III miejsce

Indywidualnie Martyna Łukasik zajęła II miejsce, a Martyna Rynkowska III miejsce.

Opiekunem na zawodach była pani Anna Lewicka.

Zawody w tenisie stołowym chłopców odbyły się dzień później. Chłopcy zajęli:

Klasy IV- II miejsce,

Klasy VI- II miejsce.

Indywidualnie:

Myszka Aleksander –II miejsce;

Nowak Mateusz IV miejsce;

Opoka Wiktor IV miejsce;

Suszek Kamil III miejsce.

Opiekunem na zawodach był pan Sebastian Pawlak

Zawody lekkoatletyczne, czyli sztafetowe biegi przełajowe odbyły się w dniu 28.09.2012  roku.

DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY III MIEJSCE

 1.jpg

SZKOŁĘ NA ZAWODACH REPREZENTOWAŁY DZIEWCZĘTA:

OD LEWEJ: NICOL BNYAMIN, MARTYNA ŁUKASIK, VERONIKA LAVRYSHYN, ALA WILK,

OPIEKUNEM DRUŻYNY BYŁA PANI KATARZYNA HAJDENRAICH

 

CHŁOPCY ZAJĘLI  III MIEJSCE

SZKOŁĘ NA ZAWODACH REPREZENTOWALI NASTĘPUJĄCY UCZNIOWIE:

NOWAK MATEUSZ, LEJKO ANATOL, WŁODARCZYK FRANCISZEK, BOŃCZOSZEK KAROL, GOLIŃSKI MICHAŁ, PAŁYGA GABRIEL, MAZUR JAKUB, MAJEWSKI GABRIEL.

OPIEKUNEM BYŁ PAN KRZYSZTOF RAKUŚ

ZAWODY W BADMINTONIE ODBYŁY SIĘ 02.10.2012 ROKU.

MARTYNA ŁUKASIK I MARTYNA RYNKOWSKA JAKO DRUŻYNA ZAJĘŁY II MIEJSCE.

OPIEKUNEM BYŁA PANI ANNA LEWICKA.

 6.jpg

 5.jpg

DRUŻYNA CHŁOPCÓW W SKŁADZIE:

GABRIEL PAŁYGA, MICHAŁ GOLIŃSKI

UPLASOWALI SIĘ NA II MIEJSCU.

OPIEKUNEM BYŁ PAN SEBASTIAN PAWLAK.

 

ZAWODY W BADMINTONA DZIEWCZĘTA ROZEGRAŁY W DNIU 02.10.1012 ROKU W SALI GIMNASTYCZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W KRAŚNIKU.

JAKO DRUŻYNA DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY II MIEJSCE.

OPIEKUNEM DRUŻYNY BYŁA PANI ANNA LEWICKA.

 6.jpg

 5.jpg

SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY: MARTYNA ŁUKASIK KL. VI D

 ORAZ MARTYNA RYNKOWSKA KL. VI A.

CHŁOPCY DRUŻYNOWO UPLASOWALI SIĘ NA II MIEJSCU.

OPIEKUNEM DRUŻYNY BYŁ PAN SEBASTIAN PAWLAK

 

W dn.20-11-2012 odbyły się miejskie i powiatowe  drużynowe igrzyska w pływaniu dziewcząt i chłopców. Wyniki jakie uzyskali uczniowie naszej szkoły:

I miejsce: sztafeta 8X25m dziewcząt (opiekun K. Hajdenraich)

                 I miejsce sztafeta 8X25 m chłopców(opiekun Jerzy Nowak)

Wyniki indywidualne:

50 m styl klasyczny

Dziewczęta: II miejsce Bnyamin Nicol

Chłopcy: III miejsce Opoka Wiktor

50 m styl grzbietowy

Dziewczęta: I miejsce Rynkowska Martyna

                       II miejsce: Mazur Kaja

Chłopcy: I miejsce Mazur Jakub

                 III miejsce: Majewski Gabriel

50 m styl dowolny

Dziewczęta: II miejsce Szymczyk Paulina

Chłopcy: I miejsce Włodarczyk Franciszek

                 II miejsce Kuśmierz Karol

                 III miejsce Masiak Mateusz

Wyniki rejonowych igrzysk w pływaniu rozegranych w dn.27-11-2012r w Kraśniku

Sztafeta 8X25 m stylem dowolnym dziewcząt: II miejsce (opiekun K. Hajdenraich)

Sztafeta 8X25m stylem dowolnym chłopców: I miejsce (opiekun J. Nowak)50 m styl klasyczny

Dziewczęta; IV miejsce Bnyamin Nicol

   50 m styl grzbietowy

Dziewczęta: II miejsce Rynkowska Martyna

                      III miejsce Mazur Kaja

Chłopcy:      I miejsce   Mazur Jakub

                     II miejsce Majewski Gabriel

 

                                                    50 m styl dowolny

Dziewczęta: III miejsce Szymczyk Paulina

Chłopcy:      I miejsce  Włodarczyk Franciszek

                     III miejsce  Kuśmierz Karol

                     IV miejsce  Masiak Mateusz

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W PŁYWANIU –ZAMOŚĆ 04.12.2012

Dziewczęta sztafeta 8x25 m-11 miejsce (op. Katarzyna Hajdenraich)

CHŁOPCY sztafeta 8x25 m    -II MIEJSCE (op. Jerzy Nowak)

Wyniki indywidualne

50 m styl grzbietowy

Dziewczęta: IV miejsce Rynkowska Martyna

                      XV miejsce Mazur Kaja

Chłopcy:       II miejsce  Mazur Jakub

                      III miejsce Majewski Gabriel

50 m styl dowolny

Dziewczęta :XII miejsce Szymczyk Paulina

Chłopcy:       III miejsce Włodarczyk Franciszek

                      IX miejsce Kuśmierz Karol

 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg

Zawody Igrzysk Miejskich w mini koszykówce chłopców rozegrane w PSP nr 2 w dniu 19.12.2012r.

Mecz o I miejsce:

PSP nr 1 – PSP nr 3

46 : 5

Mecz o III miejsce:

PSP nr 2 – PSP nr 6

25 : 11

Końcowa tabela zawodów:

1.            PSP nr 1– op. P. Machaj

2.            PSP nr 3 – op. R. Surowiec

3.            PSP nr 2 – op. W. Kowalski

4.            PSP nr 6 – op. M. Wojcieszkiewicz

 

Zawody Igrzysk Miejskich w mini koszykówce dziewcząt rozegrane w PSP nr 2 w dniu 11.12.2012r.

PSP nr 1 – PSP nr 2          23 : 15

PSP nr 2 – PSP nr 6          22 : 8

PSP nr 1 – PSP nr 6          20 : 7

Końcowa tabela zawodów:

1.            PSP nr 1– op. A. Hajdenraich

2.            PSP nr 2 – op. B. Kołosińska

3.            PSP nr 6 – op. D.Niezgoda    

 

 

W grudniu 2012r. uczniowie i uczennice sportowych klas siatkarskich brali udział w 3 turniejach mikołajkowych.

W dn.1-2 grudnia 2012 r. rozegrany został XX Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki w Lublinie.

Wyniki:

Chłopcy- kategoria ,,Krasnale” rocznik 2001

V miejsce -PSP nr6 Kraśnik I( w składzie: Grabowski Krystian, Wróbel Hubert, Kocik Hubert, Knap Kosma)

IX miejsce- PSP nr Kraśnik II( w składzie: Bryczek Szczepan, Pastuszka Oliwier, Kołtun Patryk, Tomas Piotr)

W tej kategorii wiekowej rywalizowało 26 zespołów.

 10.jpg

Trenerem tej kategorii wiekowej chłopców  jest pan Jerzy Nowak

 

 

Chłopcy-kategoria ,,Skrzaty” rocznik 2000

V miejsce PSP nr6 Kraśnik I

XI miejsce PSP nr6 Kraśnik II

XVII miejsce PSP nr6 Kraśnik III

Uczestniczyło 17 zespołów.

 11.jpg

Trenerem chłopców jest pan Krzysztof Rakuś

Dziewczęta: kategoria ,,Żuczki” rocznik 2002

IV miejsce PSP nr 6 Kraśnik I

XIII miejsce PSP nr 6 Kraśnik III

XVI miejsce PSP nr 6 Kraśnik II

Rywalizowało XVI zespołów

Dziewczęta: kategoria ,,Krasnale” rocznik 2001

IX miejsce PSP nr 6 Kraśnik I

XII miejsce PSP nr 6 Kraśnik III

XIV miejsce PSP nr 6 Kraśnik II

Startowało XXI zespołów

Dziewczęta: kategoria ,,Skrzaty” rocznik 2000

IV miejsce PSP nr 6 Kraśnik I (Dominika Miazga, Maryna Łukasik, Patrycja Gązwa)

XX miejsce PSP nr 6 Kraśnik III

XXI miejsce PSP nr 6Kraśnik II

W tej kategorii wiekowej wystąpiło 25 drużyn

 12.jpg

 13.jpg

W dn.6-7 grudnia odbył się Turniej Mikołajkowy o Puchar Miasta Kraśnika w mini siatkówce dziewcząt i chłopców

 14.jpg

 15.jpg
 16.jpg
 17.jpg
 18.jpg
 19.jpg
 20.jpg

W dn. 8-9 grudnia 2012 r odbył się Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza miasta Annopol

W pierwszym dniu turnieju rywalizowali chłopcy w kategorii „krasnale" trójki rocznik 2001. Na bardzo wysokim poziomie zaprezentowali się zawodnicy MKS „Skałka" zajmując dwa czołowe miejsca.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1.MKS „Skałka" Annopol I /Stachyra Maciej, Łukasiewicz Rafał, Rudziejewski Szymon/
2.MKS „ Skałka „ Annopol II /Figiel Konrad, Szyszka Krystian, Szymanek Kacper, Gil Jakub/
3.PSP nr 6 Kraśnik I/ Grabowski Krystian, Bryczek Szczepan, Wróbel Hubert/
4.PSP Gościeradów
5.PSP nr 6 Kraśnik III
6.KS GOK Trzydnik I
7.PSP nr 6 Kraśnik II
8.IBIS Mirzec
9. PSP Poniatowa I
10.PSP Poniatowa II
11.IBIS Mirzec II
12.MKS „Skałka" Annopol III
13.PSP Poniatowa III
14.UKS „Green" Rzeczyca
15.MKS „Skałka" Annopol IV
16.KS GOK Trzydnik

 21.jpg
 22.jpg
 23.jpg
 24.jpg

Opiekunem chłopców kl.V na zawodach był pan Jerzy Nowak

W drugim dniu turnieju rywalizowały dziewczęta w dwóch kategoriach „żuczki" dwójki rocznik 2000 i „krasnale" trójki rocznik 2001.

Dobrze zaprezentowały się najmłodsze zawodniczki MKS „Skałka" zajmując II i V miejsce w swojej kategorii. Również w kategorii trójek dziewczęta z Annopola nie miały sobie równych zajmując pierwsze miejsce.

Klasyfikacja końcowa kat. „żuczki" dwójki rocznik 2002:

1.PSP nr 6 Kraśnik I /Mazurek Aleksandra, Michalczyk Wiktoria, Cichoń Patrycja/
2.MKS „Skałka" Annopol II /Julia Kowalczyk, Patrycja Zielińska/
3.UKS "Olimp" Opole I /Bigos Julia, Dacha Agata, Szuba Aneta/
4.PSP Gościeradów
5. MKS „Skałka" Annopol I
6.PSP nr6 Kraśnik II
7. UKS "Olimp" Opole II
8. PSP nr6 Kraśnik III

Klasyfikacja końcowa kat. „ krasnale" trójki rocznik 2001

1.MKS „Skałka" Annopol /Róża Likos, Michalina Przygodzka, Natalia Janicka, Adriana Jaśkiewicz/
2.PSP nr 6 Kraśnik I /Zapalska Marlena, Kamińska Kamila, Gozdalska Kinga/
3.PSP nr6 Kraśnik II /Bartosik Nikola, Wołosz Ilona, Małek Aleksandra/
4.PSP Gościeradów
5.UKS „Green" Rzeczyca
6.PSP nr6 Kraśnik III
7.PSP Poniatowa
8.UKS "Olimp" Opole I
9.UKS "Olimp" Opole II

 25.jpg
 26.jpg
 27.jpg
 28.jpg
 29.jpg

W dniu 30-01-2013r. w Urzędowie odbyły się powiatowe zawody w minisiatkówce dziewcząt.

Wyniki: Uczennice z klas VI zdobyły II miejsce.

Skład drużyny: Miazga Dominika, Łukasik Martyna, Flis Wiktoria, Gązwa Patrycja, Sawecka Paulina, Koszałka Julia, Majka Klaudia, Frankiewicz Eliza, Król Natalia, Gorczyca Wiktoria.

Uczennice z klas V zdobyły I miejsce i uzyskały awans do szczebla rejonowego.
Skład drużyny: Zapalska Marlena, Kamirska Kamila, Wieczorek Julia, Małek Aleksandra, Kłos Monika, Gozdalska Kinga, Góras Aleksandra, Bartosik Nikola, Chruściel Paulina, Żuber Magdalena

W dniu 31-01-2013r. w Annopolu miały miejsce powiatowe zawody w minisiatkówce chłopców.
Wyniki:
I miejsce PSP nr 6 w Kraśniku w kategorii VI klas i awans do zawodów rejonowych.
Chłopcy grali w następującym składzie: Lejko Anatol, Nowak Mateusz, Mazur Adrian, Goliński Michał, Myszka Aleksander, Szwed Andrzej, Bańka Jakub, Bończoszek Karol, Dziadura Mateusz, Pokora Jakub.

I miejsce PSP nr 6 w Kraśniku w kategorii V klas i awans do zawodów rejonowych.
Do zawodów młodzież z klas sportowych o profilu siatkarskim była przygotowana przez pana Krzysztofa Rakusia(VI klasa) i pana Jerzego Nowaka(V klasa).
 
Dziewczęta do zawodów przygotowała pani Danuta Niezgoda.

       

 
     

AWANS DO TURNIEJU WOJEWÓDZKIEGO!

 

W dniu 14-03-2013r. w Bystrzycy Starej zostały rozegrane rejonowe zawody w mini piłce siatkowej. Sukcesem zakończyła się rywalizacja w kategorii klas V-tych. Podopieczni pana Jerzego Nowaka nie dali szans rywalom i wygrali wszystkie mecze uzyskując w ten sposób awans do mistrzostw województwa. Chłopcy zagrali w następującym składzie: Grabowski Krystian, Kocik Hubert, Pastuszka Oliwier, Bryczek Szczepan, Kurzyna Piotr, Kocik Hubert, Knap Kosma, Ślusarz Dawid.

W rywalizacji uczestniczyły drużyny z Kraśnika, Biłgoraja, Snopkowa i Janowa Lubelskiego. Wielkie brawa dla naszych chłopców!

         

Siatkarki PSP 6 awansowały do igrzysk wojewódzkich!

13 marca 2013 r. w Bystrzycy Starej rozegrano zawody na szczeblu rejonowym w minisiatkówce dziewcząt z klas V-tych. Dziewczęta z Kraśnika gładko wygrały z drużynami z Bychawy i Wólki Radzyńskiej uzyskując wynik 2:0 w każdym z meczy. Tym samym uzyskały awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się 20 marca w Świdniku.

Podopieczne pani Danuty Niezgody reprezentowały naszą szkołę w składzie:

Marlena Zapalska, Kamila Kamirska, Julia Wieczorek, Monika Kłos, Aleksandra Małek, Nikola Bartosik, Aleksandra Góras.

 

 

 

 

                                               Gratulacje i trzymamy kciuki!



ZAWODY SZKOLNE 2010/2011


Gify, linie

II miejsce chłopców i V miejsce dziewcząt w „trójkach”  z SP 6 w wojewódzkich igrzyskach sportowych w mini siatkówce 2011:

 zawody1.jpg

                           Miasto:

Rozgrywki międzyszkolne w mini siatkówce chłopców i dziewcząt rozpoczęły się 04.01.2011 r. w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku. Szkoły z miasta Kraśnik stoczyły pierwsze tegoroczne „boje siatkarskie”, z których zwycięsko wyszli siatkarze i siatkarki z Naszej  szóstki. Pokonując wszystkich przeciwników w swojej kategorii wiekowej ze szkól kraśnickich, młodzi uczniowie klasy sportowej o profilu siatkarskim, pod okiem trenera Michała Wojcieszkiewicza zajęli I miejsca i uzyskali awans do zawodów powiatowych.

 zawody2.jpg  zawody3.jpg

                               Powiat:

Zawody powiatowe miały miejsce 12.01.2011r. – dziewczęta i 13.01.2011r. – chłopcy w Urzędowie. Ponownie nasi młodzi adepci siatkarscy zdobywając I miejsca, nie dali szans swoim kolegom i koleżankom z najlepszych szkól w powiecie, uzyskali awans do rozgrywek rejonowych.

                               Rejon:

Zawody rejonowe odbyły się 14.03.2011r. – dziewczęta i 15.03.2011r. – chłopcy w Bystrzycy Starej. Również na tych zawodach nasze zawodniczki i zawodnicy pokazali klasę pokonując wszystkich i uzyskując awans na najważniejszą dla nich w tym roku imprezę – Igrzyska Wojewódzkie w Mini siatkówce.

                          Województwo:

22.03.2011r. to dzień który dziewczynki z klasy sportowej z SP 6 o godz.10.00 zaczęły rywalizację grupową z Lublinem i Białą Podlaską. Zwycięzca tej grupy miał grać „duży finał”, a drugie miejsce w grupie gwarantowało występ w „małym finale” o 3 miejsce. Obydwa mecze zagrane przez dziewczynki nie ułożyły się pomyślnie i tak oto przy stanie 1:1 w meczu z Lublinem młode siatkarki uległy w  tie - breku 13:15, natomiast w meczu z Białą Podlaską przy stanie 1:1, również w tie – breku przegrały 10:15. Ostatecznie swój występ dziewczęta pod opieką Michała Wojcieszkiewicza zajęły V miejsce w województwie, co jest dużym sukcesem.

23.03.2011r. chłopcy z klasy sportowej z SP 6 o godz.10.00 rozpoczęli rywalizację w grupie z Nałęczowem ( w-ce mistrz z poprzedniego roku) i z Hrubieszowem. W pierwszym meczu chłopcom przyszło się zmierzyć z trudnym przeciwnikiem z Nałęczowa, przy stanie 18 – 23 dla przeciwników trener Michał Wojcieszkiewicz poprosił o czas. Po przerwie na żądanie chłopcy wzięli sprawy w swoje ręce wygrywając pierwsze starcie 29:27. Drugi set zagrany przez drugą trójkę został łatwo wygrany i pierwsze zwycięstwo na zawodach wojewódzkich stało się faktem. Drugi mecz z Hrubieszowem, to spotkanie bez historii, nasi siatkarze pokazali klasę wygrywając 2:0 i uzyskując awans do „dużego finału”.

W meczu o miano najlepszej drużyny w województwie młodzi siatkarze z SP 6 zmierzyli się  z drużyną ze SP nr 6 z Białej Podlaskiej. Ten mecz miał dziwny przebieg, na początku to siatkarze z Białej Podlaskiej narzucili swój styl gry naszym chłopcom, którzy ulegli im w pierwszym secie 25:18. Drugi set i druga trójka z naszego zespołu świetną grą zmieniła stan pojedynku na 1:1. Losy meczu rozstrzygnęły się w tie – breku. Lepsi w tej sportowej walce okazali się chłopcy z Białej Podlaskiej wygrywając 15:9. II miejsce w turnieju wojewódzkim i  wicemistrzostwo to duży sukces promujący naszą szkołę na arenie rozgrywek wojewódzkich.


 
 
       
           

Gify, linie

1.     

Dzień  15 września 2010 roku był dla nas dniem szczęśliwym. W tym dniu chłopcy dwunasto i trzynastoletni  przygotowani przez pana Krzysztofa Rakusia, nauczyciela wychowania fizycznego, w zawodach o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej wywalczyli

               II miejsce.

W nagrodę,  oprócz ogromnej satysfakcji  i dyplomu , szkoła otrzymała pamiątkowe koszulki sportowe.

Na ten sukces zapracowali następujący uczniowie naszej szkoły:

- Albert Fila

- Karol Janeczko

- Oskar Drabent

- Bartłomiej Koneczny

- Mateusz Gawin

- Jakub Bednarczyk

- Sebastian Szczucki

- Fabian Cieplak

- Patryk Niewielski

- Jakub Gajewski

Brrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwooooooooooooo!!!

 

 

                                                         2.     

Dnia 16 września 2010 roku  znów mamy powód do radości! W tym samym turnieju  j.w. zdobyliśmy również jak w dniu wczorajszym

II miejsce.

Tym razem to chłopcy 10 i 11 letni wywalczyli tę wysoką lokatę, otrzymali dyplom oraz koszulki.  Na trawie boiska „ Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 5 zaprezentowali się:

- Mateusz Nowak

- Andrzej Szwed

- Marcin Tudrujek

- Kornel Drabent

- Dawid Golecki

-Jakub Zieliński

- Szymon Dąbrowski

 

Gratulacje!

 

 

3.

Dnia 28 września na zawodach w tenisie stołowym  w szkole podstawowej nr 2 , dziewczęta zdobyły III miejsce drużynowo. Indywidualnie Weronika Trynkiewicz zdobyła II miejsce, a Martyna Rynkowska- IV-te.

W zawodach wzięły udział dziewczęta:

Weronika Trynkiewicz

Martyna Rynkowska

Dominika Miazga

Martyna Łukasik

Martyna Mularska

Kaja Kurzyna

Karolina Michalczyk

Martyna Goleń

Opiekunem drużyny była pani Katarzyna Hajdenraich.

Brawo!

 

 

4.

30 września na stołach tenisowych swoje umiejętności zaprezentowali chłopcy:

Sebastian Szczucki kl. VIA

Mateusz Gawin kl. VIA

Daniel Bąk kl. VIC

Jakub Knap kl. VIA

Pałyga Gabriel kl IV

Mateusz Masiak kl. IV

Kacper Rybiński kl.IV

Aleksander Myszka kl.IV

 

Pod opieką pana Krzysztofa Rakusia chłopcy zajęli III miejsce.

Chłopcy z klas VI-tych zakwalifikowali się do zawodów na szczeblu powiatowym.

 

Cieszymy się z tego osiągnięcia i życzymy powodzenia!!!

 5,6.

 5 październik to dzień, w którym odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na dystansie10x 800 merów dla dziewcząt i 10x1000 metrów dla chłopców. W tych bardzo wyczerpujących zawodach dziewczęta jak również i chłopcy wybiegali na szczeblu miejskim i powiatowym wysokie

II miejsca

i tym samym zakwalifikowali się do następnego szczebla tych zawodów – do rejonu.

A oto nasi cudowni lekkoatleci:

 

- Karolina Kępa                                                     - Konrad Zapalski

- Karolina Jacniacka                                              - Krystian Zapalski

- Bogna Zdunek                                                     - Igor Pruszyński

- Martyna Mularska                                               - Daniel Bąk

- Sara Wróblewska                                                 - Maksymilian Bąk

- Monika Kania                                                      - Albert Fila

- Sylwia Kramek                                                    - Jakub Gajewski

- Daria Utracka                                                      - Oskar Mazur

- Dorota Czychryńska                                            - Sebastian Szczucki

- Milena Ćwikła                                                     - Kamil Prokop

- Julita Kardas

- Ewa Boroń

DSC_3863_1.jpg

Za biegaczy trzymali kciuki pani Katarzyna Hajdenraich oraz pan Krzysztof Rakuś, którzy w radosnych nastrojach ze statuetkami w rękach wrócili do szkoły.

 7.

Badminton to dyscyplina, w której zaskakująco dobrze się zaprezentowaliśmy. Dnia 6 października w SP nr 3 drużyna składająca się z dwóch dziewcząt, Patrycji Zyśko oraz Karoliny Michalczyk wygrała zawody zdobywając

I miejsce.

Dziewczęta zakwalifikowały się do zawodów na szczeblu powiatowym. Dopingowała im podczas gry pani Danuta Niezgoda.

Gratulacje i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji sportowej.

 8.

Tego samego dnia ,czyli 6 października 2010 r. w szkole podstawowej nr 2 odbyły się zawody w koszykówce chłopców. Była to VIII edycja turnieju „Koszykówki Na Wesoło” o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik.

Chłopcy:

Filip Zugaj

Jakub Kroc

Mateusz Wojciechowski

Kacper Jastrzębski

Bartłomiej Sajor

Mateusz Dziadura

Jan Czubiński

Jakub Gajewski

Marcin Tudrujek

Dawid Golecki

Patryk Zioło

okazali się bezkonkurencyjni i zajęli

I miejsce.

Opiekunem drużyny był pan Michał Wojcieszkiewicz.

Cieszymy się ze zwycięstwa i gratulujemy chłopcom oraz panu Michałowi.

ve_P_3.jpg

1.       Zwycięska drużyna w komplecie.


                                                                 Szczegółowy terminarz gier i uzyskane wyniki :

                                                           1. SP – 1 – SP – 6              9 : 16

                                                           2. SP – 2 – SP – 5            10 : 21

                                                           3. SP – 6 – SP -5              14 : 13

                                                           4. SP – 1 – SP – 2            18 : 14

                                                           5. SP - 2   – SP – 6           12 : 14

                                                           6. SP – 5  - SP – 1             21 : 6

 

 

 

Kapitan zespołu i zarazem najlepszy zawodnik drużyny prowadzonej przez pana Michała został wyróżniony pamiątkową statuetką.

ve_1_2.jpg 

 

2.Filip Zugaj najlepszy zawodnik SP 6 w turnieju odbiera nagrodę.

(…a w tle pan Michał nie może uwierzyć, że wygraliśmy J… ).

 

 

A na koniec turnieju wszyscy razem na wspólnym zdjęciu…

ve_2_1_1.jpg

 

 9.

 

Świetny wynik na zawodach rejonowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, 10x800 m, w dniu 7 października,  uzyskały podopieczne pani Katarzyny Hajdenraich zdobywając

II miejsce

i kwalifikując się do zawodów na SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM.

Hurrra! Życzymy powodzenia!!!

 

 10.

Chłopcy w tych samych zawodach  j.w. na szczeblu rejonowym zajęli wysokie

III miejsce.

Kwalifikacji do województwa nie uzyskali lecz cieszymy się z tego osiągnięcia, gdyż są trzecią drużyną w tej dyscyplinie w całym rejonie .

Cieszymy się i gratulujemy chłopcom oraz panu Krzysztofowi Rakusiowi.

Gify, linie

 

Dnia 26 października 2010r. odbyły się Igrzyska Wojewódzkie w Lubartowie. Na zawodach tych  sztafeta dziewcząt w składzie:

Blanka Zdunek

Bogna Zdunek

Martyna Mularska

Monika Kania

Sylwia Kramek

Daria Utracka

Milena Ćwikła

Ewa Boroń

Karolina Jacniacka

Dominika Krasucka

Sara Wróblewska

Dorota Czychryńska

 Gify, linie

pod opieką p. Katarzyny Hajdenraich wywalczyły wysokie VII miejsce w biegach przełajowych. Wielkie brawa dla naszych dziewcząt, tym bardziej, że od bardzo wielu lat… nie było nas na zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim.

 
 
 
 
       

Gify, linie

W dniu 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Kraśniku zostały wręczone dyplomy i puchary za osiągnięcia sportowe szkół w roku szkolnym 2009/2010 w naszym mieście. Puchar z rąk burmistrza Piotra Czubińskiego za zdobycie czwartego miejsca odebrali reprezentanci braci uczniowskiej naszej szkoły, biorącej udział w zeszłorocznych zawodach sportowych –Martyna Mularska oraz Stanisław Król.

 To miejsce nas nie satysfakcjonuje i postanawiamy, że w tym roku szkolnym zdobędziemy o wiele wyższe miejsce.

Po rozdaniu pucharów został otwarty nowy „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 1.

Nowych boisk oraz za zdobycie pierwszego miejsca w igrzyskach miejskich serdecznie „Jedynce” gratulujemy

Gify, linie


ZAWODY SZKOLNE 2009/2010

I ZAWODY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRAŚNIK W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE

BATORZ


       
       





ZAWODY IGRZYSK MIEJSKICH W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KRAŚNIK 27 -28.01.2010




DZIEWCZETA:


Mecz o I miejsce:
PSP nr 2 – PSP nr 1
        16 : 12
Mecz o III miejsce:
PSP nr 5 – PSP nr 4
        8 : 0
Końcowa tabela zawodów:
1. PSP nr 2– op. B. Kołosińska
2. PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch
3. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk
4. PSP nr 4 – op. W. Pyc
5. PSP nr 6 – op. D.Niezgoda   



CHŁOPCY:




Mecz o I miejsce
PSP nr 2 – PSP nr 1
          25 : 10
Mecz o III miejsce:
PSP nr 3 – PSP nr 6
          24 : 10
Końcowa tabela zawodów:
1. PSP nr 2 – op. W. Kowalski
2. PSP nr 1 – op. P. Machaj
3. PSP nr 3 – op. R. Surowiec
4. PSP nr 6 – op.  K. Rakuś
5. PSP nr 4 – op. W. Pyc
    PSP nr 5 -  op. D. Szewc

       




KLASA SPORTOWA NA MECZU SIATKÓWKI

RESOVIA RZESZÓW - SKRA BEŁCHATÓW

RZESZÓW 10.01.2010


 DSC_3733.bmpDSC_3892.bmp  DSC_4001.bmpDSC_3739.bmp  
     
     
 DSC_3936.bmp  DSC_3967.bmp  





TURNIEJ MINI KOSZYKÓWKI TRIO BASKET

KRAŚNIK 14.12.2009


1. PSP 2 - op. Wojciech Kowalski

2. PSP 6 - op. Krzysztof Rakuś

3. PSP 3 - op. Robert Surowiec

4. PSP 5 - op. Daniel Szewc

5. PSP 1 - op. Piotr Machaj


       
       
       
NASZA SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:


Bartoś Michał

Głusiec Damian

Kramek Krystian

Serwatka Patryk

Zielik Eryk

Szczucki Sebastian

Wicik Jarosław

Nieć Sebastian

Zugaj Filip


TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ -

BOBY 8.12.2009


Dziewczęta:                       Chłopcy:


1. Boby                      1. Boby

2. SP 6 Kraśnik                      2. SP 6 Kraśnik

3.Annopol                       3. Annopol

4. Urzędów                     4. Urzędów


NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:

Kramek Sylwia

Świątek Emilia

Utracka Daria

Mularska Martyna

Jacniacka Karolina

Kępa Karolina

Bartoś Michał

Szczucki Sebastian

Janeczko Karol

Gawin Mateusz

Nieć Sebastian

Gorczyca Krystian

     
     
     



ZAWODY IGRZYSK MIEJSKO- POWIATOWYCH W PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW




Sztafeta 8 x 25 m

Dziewczęta:                                                              Chłopcy:
1. PSP nr 6 – op. D. Niezgoda                          1. PSP nr 6 – op. K. Hajdenrajch
2. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk                       2. PSP nr 5 - op. K. Szmyrgała
3. PSP nr 2  - op. E. Szmyrgała                         3. SSP – op. A. Rutkowski 
4. PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch                      4. PSP nr 2 – op. A. Lavryshyn
                                                                          5. PSP nr 1 – op. P. Machaj
50 m st. klasycznym:

1. Janik Anita PSP 5                                         1. Wereski Patryk PSP 5
2. Ćwikła Gabriela PSP 5                                  2. Misztal Oskar PSP 5
3. Górska Agnieszka  PSP 5                             3. Mazur Oskar PSP 6 
4. Zdunek Blanka  PSP 6                                  4. Goliński Paweł PSP 6
5. Kułaga Julia PSP 6                                        5. Bąk Maksymilian PSP 6
6. Hajdenraich Julia PSP 1                                6. Piotrkowski Piotr PSP 5

50 m stylem grzbietowym:


1. Jacniacka Karolina PSP 6                             1. Grzywa Karol PSP 6
2. Kępa Karolina PSP 6                                    2. Prószyński Igor PSP 6
3. Feledyn Agata PSP 5                                    3. Krakowiak Piotr PSP 5
4. Rynkowska Martyna PSP 6                          4. Wołodarczyk Franciszek PSP 6
5. Drozd Katarzyna PSP 5                                5. Paleń Jan PSP 5


50m st. dowolnym:


1. Wieczorek Magdalena PSP 5                        1. Sola Kornel PSP 6
2. Goleń Martyna PSP 6                                   2. Zapalski Konrad PSP 6
3. Zdunek Bogna PSP 6                                   3. Krymski Cezary PSP 5
4. Bryczek Maria PSP 2                                    4. Gajewski Jakub PSP 6
5. Fac Marlena PSP 2                                       5. Burnus Wiktor PSP 5


Drużynowo:
Dziewczęta:                                                      Chłopcy:

1.PSP nr 6 – 45 pkt                                     1. PSP nr 6 – 56 pkt
2.PSP nr 5 –42 pkt                                      2. PSP nr 5 – 41 pkt
3.PSP nr2 – 16 pkt                                      3. SSP         – 9 pkt
4.PSP nr 1 –   6 pkt                                     4. PSP nr 2 – 8 pkt
                                                                   5.  PSP nr 1 i PSP nr 3 – 3 pkt     

 

       
       
       
 


NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:


DZIEWCZĘTA:


Kępa Karolina

Jacniacka Karolina

Goleń Martyna

Zdunek Bogna

Zdunek Blanka

Kułaga Julia

Rynkowska Martyna

Szymczyk Paukina

Steć Katarzyna

Koszałka Julianna

 

CHŁOPCY:


Sola Kornel

Grzywa Karol

Dymitrak Karol

Mazur Oskar

Zapalski Konrad

Włodarczyk Franciszek

Gajewski Jakub

Prószyński Igor

Bąk Maksymilian

 

 

 

 

ZAWODY IGRZYSK MIEJSKICH W DRUŻYNOWYM

TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

16.11.2009- 19.11.2009


NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:

Wójcik Agata

Michota Magdalena

Michalczyk Karolina

Kurzyna Kaja

Goleń Martyna

Samol Weronika

Mularska Martyna


Czubiński Jan

Gajewski Jakub

Bartoś Michał

Wicik Jarosław

Tudrujek Marcin

Zioło Patryk

Gawin Mateusz

Szczucki Sebastian

Dziewczęta:
Klasy IV                                                          Klasy V - VI
1.PSP nr 2 – op. A. Domański                             1. PSP nr 2 – op. A. Domański
2.PSP nr 1 – op.  A. Hajdenrajch                         2. PSP nr 3 – op. A. Serwacki
3.PSP nr 6 – op. D. Niezgoda                              3. PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch
4.PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk                      4. PSP nr 6 – op D. Niezgoda                             
5.PSP nr 3 – op A. Serwacki                           5. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk                        

Drużynowo:
1.PSP nr 2
2.PSP nr 1
3.PSP nr 6
4.PSP nr 3
5.PSP nr 5

Chłopcy:
Klasy IV                                                                       Klasy V – VI

1. PSP nr 1 – op. P. Machaj                           1. PSP nr 1 – op. P. Machaj 
2. PSP nr 2 – op. A. Domański                      2. PSP nr 2 – op. A. Domański
3. PSP nr 6 – op. K. Rakuś                            3. PSP nr 6 – op. K. Rakuś                        
4. PSP nr 5 – op. D. Szewc                           4. PSP nr 5 – op. D. Szewc                        
5. PSP nr 3 – op. R. Surowiec                       5. PSP nr 3 – op. R. Surowiec                  

Drużynowo:
1. PSP nr 1
2. PSP nr 2
3. PSP nr 6
4. PSP nr 5
5. PSP nr 3


 

 

 

ZAWODY IGRZYSK MIEJSKICH W BADMINTONIE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW - 21 i 22.10.2009


Dziewczęta:                                                                  Chłopcy:
1.PSP nr 3 – op. A. Serwacki                1. PSP nr 3 – op. R. Surowiec
2. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk           2. PSP nr 2 – op. W. Kowalski
3.  PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch          3. PSP nr 1 – op. P. Machaj
4.  PSP nr 6 – op. D. Niezgoda              4. PSP nr 5 – op. D. Szewc
5.  PSP nr 2 – op. L. Rejter                   5. PSP nr 6 – op. K. Hajdenrajch


NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:

Bielecka Paulina

Zyśko Patrycja

Bartoś Michał

Wicik Jarosław

Oszust Krzysztof

 



Turniej min piłki nożnej

COCA COLA CUP

etap III - Finał Wojewódzki- Krasnystaw 12.06.2009


























Turniej min piłki nożnej klas IV ORANGE CUP

etap II - województwo














Turniej mini piłki nożnej

COCA COLA CUP

etap II - rejon








Turnie min piłki nożnej klas III o Puchar TYMBARKU

"Z podwórka na stadion"








Turniej mini piłki nożnej klas IV

ORANGE CUP

etap I









Turniej mini piłki nożnej

COCA COLA CUP

etap I - powiat










Zawody Igrzysk Wojewódzkich w Czwórboju Lekkoatletycznym - Lublin



       
       







Zawody Igrzysk Rejonowych w Czwórboju Lekkoatletycznym - Janów Lubelski



       
       






Zawody Igrzysk Miejsko- Powiatowych w Czwórboju Lekkoatletycznym - MOSiR Kraśnik


 

       
       
       




Zawody Igrzysk Powiatowych w halowej piłce nożnej chłopców- Zakrzówek 17.04.2009


mecz o 1 m-ce Urzędów – PSP nr 6 Kraśnik 4:6
mecz o 3 m-ce Ostrów - Wola Trzydnicka 3:0


1.PSP 6 Krasnik

2.Urzędów

3.Ostrów

4.Wola Trzydnicka


Nasza szkołę reprezentowali:


Łukasik Arkadiusz
Szczucki Damian
Surdacki Szymon
Babisz Paweł
Barszcz Patryk
Rola Jakub
Kosiński Kamil
Prokop Jakub
Bernat Krystian

Dudek Patryk


Opiekun: Wojciech Stopa




BRAWOOOOOO!!!!!! BRAWOOOOOO!!!!!! BRAWOOOOOOO!!!!!!!!!

NASI CHłOOPCY WYGRALI MISTRZOSTWA POWIATU!!!!!!

NIESTETY NA TYM SZCZEBLU KOńCZą SIE ROZGRYWKI HALOWEJ PIłKI NOZNEJ!!!!!!!

Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik w piłce nożnej kl.III- PSP nr 5 w Kraśniku-17.04.2009



Wyniki spotkań:


SP 5 - SP 3 3:0
SP 1 - SP 6 0:2
SP 2 - SPU 1-5
SP 3 - SP 6 0:2
SP 1 - SP 2 4:3
SP 5 - SP 1 4:1
SP 6 - SP 2 7:1
SP 3 - SPU 3:0
SP 5 - SP 2 7:1
SP 1 - SP 3 1:0
SP 6 - SPU 5:0
SP 5 - SPU 2:2
SP 2 - SP 3 1:4
SP 1 - SPU 3:0
SP 5 - SP 6 0:1


Tabela końcowa:


1. SP 6 15 pkt 17:1
2. SP 5 10 pkt 16:5
3. SP 1 9 pkt 9:9
4. SP 3 6 pkt 8:6
5. SPU 4 pkt 7:14
6. SP 2 0 pkt 7:27


Chłopcy z naszej szkoły zdobyli Puchar Burmistrza!!!!!!!!

BRAWOOOOOOO!!!!!! BRAWOOOOO!!!! BRAWOOOOOO!!!!!!




Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik turnieju - Jakub Dudek (SP5)
Najlepszy bramkarz - Arkadiusz Maj (SP3)
Króeml strzelców (13 bramek) został uczeń naszej szkoły - Jan Czubiński


Reprezentanci naszej szkoły:

Czubiński Jan

Tudrujek Marcin

Zioło Patryk

Niewielski Patryk

Gajewski Jakub

Kroc Jakub
Tomala Grzegorz
Paćkowski Patryk
Zielinski Emil
Zieliński Jakub
Nafalski Krzysztof
Drabent Kornel
Golecki Dawid


Opiekun: Krzysztof Rakuś



























                    
                    
                      

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Mini Piłce Koszykowej chłopców w Białej Podlakiej- 23.04.2009


                  
                  
                    


Grupa A:
SP 6 Kraśnik
SP 30 Lublin
SP 4 Świdnik

Grupa B:
SP 9 Biała Podlaska
SP 3 Puławy
SP 3 Hrubieszów

WYNIKI:

Kolejność w grupie A:

1. SP nr 30 - Lublin
2. SP nr 6 - Kraśnik
3. SP nr 4 - Świdnik

Kolejność w grupie B:
1. SP nr 9 – Biała Podlaska
2. SP nr 3 - Puławy
3. SP nr 3 - Hrubieszów

Mecz o III miejsce:
SP nr 3 – Puławy : SP nr 6 – Kraśnik 42 : 20
Mecz o I miejsce:
SP nr 9 – Biała Podlaska : SP nr 30 – Lublin 49 : 36

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. SP nr 9 – Biała Podlaska – awans do finału krajowego
2. SP nr 30 – Lublin
3. SP nr 3 – Puławy
4. SP nr 6 – Kraśnik
5. SP 3 Hrubieszów i SP nr 4 - Świdnik




NA MISTRZOSTWACH WOJEWóDZTWA TO WłAśNIE ONI REPREZENTOWALI NASZĄ SZKOłE:
BOROń JACEK
SZCZUCKI DAMIAN
SURDACKI SZYMON
ŁUKASIK ARKADIUSZ
PROKOP JAKUB
WOłOSZYNEK KAROL
JURCZYńSKI DAWID
KOSIńSKI KAMIL
ZBIżEK JAKUB
DUDEK PATRYK
BERNAT KRYSTIAN
GłUSIEC DAMIAN

ROLA JAKUB

Opiekun: RAKUś KRZYSZTOF



Zdobylismy bardzo dobre IV miejsce w finale wojewódzkim!!!!!!



                  
                  
                    

Zawody Igrzysk Rejonowych w Mini Piłce Koszykowej chłopców rozegrane w Biłgoraju


                  
                  
                    


Tabela zawodów:

1.PSP nr 6 Kraśnik

2.Niedzrzwica Duża

3.Biłgoraj

4.Janów Lubelski




Zobacz obraz w pełnych rozmiarach


REPREZENTACJA SZKOLłY W MINI KOSZYKóWCE CHłOPCóW:

BOROń JACEK
SZCZUCKI DAMIAN
SURDACKI SZYMON
łUKASIK ARKADIUSZ
PROKOP JAKUB
WOłOSZYNEK KAROL
JURCZYńSKI DAWID
KOSIńSKI KAMIL
ZBIżEK JAKUB
DUDEK PATRYK
BERNAT KRYSTIAN
GłUSIEC DAMIAN

ROLA JAKUB

Opiekun: RAKUś KRZYSZTOF



BRAWOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!! BRAWOOOOOOOOOO!!!!!!!!! BRAWOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!
CHłOPCY WYGRALI MISTRZOSTWA REJONU!!!!!!!! JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA WOJEWóDZTWA!!!!!!!!!!!!!


Zawody Igrzysk Powiatowych w Mini Piłce Koszykowej chłopców rozegrane w Polichnie



Mecz o I miejsce:

PSP nr 6 Kraśnik- Gościeradów 37:8


Mecz i III miejsce:

Wilkołaz- ZSO Urzędów 19:20


Tabela zawodów:

1.PSP nr 6 Kraśnik

2.Gościeradów

3.Wilkołaz

4,Urzędów

W składzie naszej drużyny znależli sie:

Boroń Jacek

Bernat Krystian

Dudek Patryk

Głusiec Damian

Łukasik Arkadiusz

Zbiżek Jakub

Prokop Jakub

Surdacki Szymon

Szczucki Damian

Rola Jakub

Hudzik Karol

Kosiński Kamil


Opiekun: Rakuś Krzysztof


BRAWOOOOOOOOOOO!!!!!!!! BRAWOOOOOOOO!!!!!!! BRAWOOOOOOOOOO!!!!!!!!

NASI CHłOPCY WYGRALI MISTRZOSTWA POWIATU!!!!!!!!! JEDZIEMU NA REJON!!!!!!!!!!

 


Zawody Igrzysk Miejskich w mini -piłce ręcznej dziewcząt i chłopców rozegrane w PSP nr 2 w dniach 17.03. i 19.03.2009r.

 


Dziewczęta:

 


Mecz o I miejsce: Mecz o III miejsce:

 

PSP nr 2 – PSP nr 1 ( 7 : 6 ) PSP nr 6 – PSP nr 5 ( 3 : 1 )

 


Wyniki zawodów:

 

1.PSP nr 2 – op. L. Rejter

2.PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch

3.PSP nr 6 – op. D. Niezgoda

4.PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk

 


W składzie naszej drużyny znalezli sie:

Stopa Aleksandra

Wecławska Karolina

Tudrujek Marlena

Mikita Paulina

Pietrzyk Ewa

Majcher Klaudia

Szymańska Agata

Łakoma Wiktoria

Duda Agnieszka

Bijak Karolina

Sikora Katarzyna

Pis magdalena

Bielecka Paulina


Opiekun: Danuta Niezgoda


Chłopcy:

 


Mecz o I miejsce: Mecz o III miejsce:

 

PSP nr 2 – PSP nr 6 ( 10 : 6 ) PSP nr 1 – PSP nr 5 ( 13 : 5 )

 


Wyniki zawodów:

 

1.PSP nr 2 – op. W. Kowalski

2.PSP nr 6 – op. K. Rakuś;

3.PSP nr 1 – op. P. Machaj

4.PSP nr 5 – op. K. Szmyrgała


W składzier naszej drużyny znależli sie:

Szczucki Damian

Łukasik Arkadiusz

Dudek Patryk

Kosiński Kamil

Surdacki Szymon

Bartoś Michał

Hudzik Karol

Prokop Jakub

Rola Jakub

Jurczyński Dawid

Bernat Krystian

Wołoszynek Karol


Opiekun: Rakuś Krzysztof


Zawody Igrzysk Miejskich w Halowej Piłce Nożnej chłopców rozegranych w ZS nr 3 w dniu 12.03.2009r.

 


Mecz o I miejsce:

 

 

PSP nr 6 – PSP nr 5 (3 : 1)

 


Mecz o III miejsce:

 

 

PSP nr 1 – PSP nr 2 (2 : 2; k: 3 : 2)


Tabela zawodów:

 

1.PSP nr 6 – op. W. Stopa

2.PSP nr 5 – op. K. Szmyrgała

3.PSP nr 1 – op. P. Machaj

4.PSP nr 2 – op. A. Lavryshyn

5.PSP nr 4 – op. W. Pyc


W składzie naszej drużyny znależli się:

Babisz Paweł

Hudzik Karol

Łukasik Arkadiusz

Szczucki Damian

Surdacki Szymon

Dudek Patryk

Barszcz Patryk

Prokop Jakub

Rola Jakub

Kosinski Kamil

Bernat Krystian


Opiekun: Wojciech Stopa



BRAWOOOOO!!!!!! BRAWOOOOOO!!!!!! BRAWOOOOOO!!!!!!

CHłOPCY JADą NA MISTRZOSTWA POWIATU!!!


Zawody Igrzysk Miejskich w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt rozegrane w PSP nr 2 w dniu 11.03.2009r.

 


Mecz o I miejsce:

 

PSP nr 5 – PSP nr 6(0 : 0; k: 2 : 1)

 


Mecz o III miejsce:

 

PSP nr 2 – PSP nr 1(2 : 0)

 


Tabela zawodów:

 

1.PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk

2.PSP nr 6 – op. D. Niezgoda

3.PSP nr 2 – op. A. Lavryshyn

4.PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch

5.PSP nr 3 – op. A. Serwacki


W składzie naszej drużyny znalazły sie:

Stopa Aleksandra

Węcławska Karolina

Pis Magdalena

Łakoma Wiktoria

Mikita Paulina

Olender Aneta

Sikora Katarzyna

Tudrujek Marlena

Bijak Karolina


Opiekun: Danuta Niezgoda


Zawody Igrzysk Miejskich w Mini Koszykówce chłopców rozegrane w PSP nr 2 w dniu 27.02.2009r.

 


Mecz o I miejsce:

 

P.S.P. nr 6 – P.S.P nr 3(21 : 19)

 


Mecz o III miejsce:

 

P.S.P. nr 2 – P.S.P nr 1(22 : 11)

 


Tabela zawodów:

 

  1. PSP nr 6– op. K. Rakuś;
  2. PSP nr 3 – op. R. Surowiec
  3. PSP.nr 2 – op. W. Kowalski
  4. PSP nr 1 – op. P. Machaj
  5. PSP nr 5– op. W. Błądek


W składzie naszej drużyny znależli się:
Boroń Jacek
Surdacki Szymon
Szczucki Damian
Hudzik Karol
Jurczyński Dawid
Łukasik Arkadiusz
Zbiżek Jakub
Rola Jakub
Prokop Jakub
Głusiec Damian
Wołoszynek Karol
Kosiński Kamil

Opiekun: Krzysztof Rakuś

BRAWOOOOOOOO!!!!!! BRAWOOOOO!!! BRAWO!!!!

NASI KOSZYKARZE ZDOBYLI MISTRZOSTWO MIASTA!!!!
JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA POWIATU!!!!!!



Zawody Igrzysk Miejskich w Mini Piłce Koszykwej dziewcząt rozegrane w PSP nr 2 w dniu 25.02.2009r.

 

 

Mecz o I miejsce:

 

P.S.P. nr 1 – P.S.P nr 5(31 : 2)

 


Mecz o III miejsce:

 

P.S.P. nr 2 – P.S.P nr 6(7 : 4)

 

Tabela zawodów:

 

  1. PSP nr 1– op. A. Hajdenrajch
  2. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk
  3. PSP. nr 2 – op. A. Domański
  4. PSP nr 6 – op. D. Niezgoda
W składzie naszej drużyny znalazły sie:
Stopa Aleksandra
Bijak Karolina
Mikita Paulina
Węcławska Karolina
Rebisz Aleksandra
Łakoma Wiktoria
Majcher Klaudia
Sokołowska Aleksandra
Szymańska Agata
Nowak Emilia
Grabowska Karolina

Opiekun: Danuta Niezgoda




Zawody Igrzysk Miejskich w mini – piłce siatkowej dziewcząt rozegrane w PSP nr 3 w dniach 16.02.2009r i 17.02.2009r.

 

 


„ 2’’ „ 4’’


Mecz o I miejsce:

 

PSP nr 3 - PSP nr 5 ( 2 : 0 ) PSP nr 3 - PSP nr 5 ( 2 : 0 )


Mecz o III miejsce:

 

PSP nr 6 - PSP nr 2 ( 2 : 0 ) PSP nr 6 - PSP nr 2 ( 2 : 0 )

 

 


Wyniki zawodów:

1. PSP nr 3 – op.A. Serwacki 1. PSP nr 3 – op. A. Serwacki
2. PSP nr 5 –op. J. Andrzejczuk 2. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk

3.PSP nr 6 – op. K. Hajdenrajch 3.PSP nr 6 – op. D. Niezgoda
4.PSP nr 2 – op. A. Domański 4.PSP nr 2 – op. A. Domański

 




 

Zawody Igrzysk Miejskich w mini – piłce siatkowej chłopców rozegrane


w PSP nr 3 w dniach 16.02.2009r i 18.02.2009r.

 

 


„ 2’’ „ 4’’

Mecz o I miejsce:

 

PSP nr 3 - PSP nr 6 ( 2 : 0 ) PSP nr 3 - PSP nr 5 ( 2 : 0 )

 

 

Mecz o III miejsce:

 

PSP nr 5 - PSP nr 2 ( 2 : 1 ) PSP nr 6 - PSP nr 1 ( 2 : 0 )

 


Wyniki zawodów:

 

1. PSP nr 3 – op. R. Surowiec 1. PSP nr 3 – op. R. Surowiec

2. PSP nr 6 – op. K. Rakuś; 2. PSP nr 5 – op. W. Błądek

3. PSP nr 5 – op. W. Błądek 3.PSP nr 6 – op. W. Stopa

4. PSP nr 2 – op. W. Kowalski 4. PSP nr 1 – op. P. Machaj

5. PSP nr 1 – op. P. Machaj 5. PSP nr 2 – op. W. Kowalski


W składzie naszej drużyny znalezli się:


"2"

Bartoś Michał

Wicik Jarosław

Zielik Eryk

Matuszkiewicz Michał

Łyszczarz Przemysław

Borowski Bartłomiej


"4"

Szczucki Damian

Matuszkiewicz Michał

Boroń Jacek

Surdacki Szymon



Zawody TRIO BASKET o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik dziewcząt i chłopców rozegrane w dniu 08.12.2008 i 12.12.2008r. w PSP nr 1 w Kraśniku

 



Chłopcy:


1. PSP nr 6 - op. K. Rakuś

2. PSP nr 1 - op. A.Hajdenraich

3. PSP nr 2 - op. W.Kowalski

4.PSP nr 3 – op. R. Surowiec

5.PSP nr 5 – op. W.Błądek

 


W składzie naszej drużyny znaleźli się:

 

Surdacki Szymon

Hudzik Karol

Prokop Jakub

Szucki Damian

Boroń Jacek

 

BRAWO! BRAWO! BRAWOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

CHŁOPCY ZDOBYLI PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRAŚNIK

 


Punktacja w ramach współzawodnictwa sportowego Igrzysk Miejskich w roku szkolnym 2008/2009 na koniec roku 2008:

 


 

 

 


Zawody w tenisie stołowym Igrzysk Miejskich dziewcząt i chłopców rozegrane w dniu 01.12.2008

i 02.12.2008r. w PSP nr 2 w Kraśniku

 

Dziewczęta:

Klasy IV Klasy V - VI

1. PSP nr 2 – op. A. Domański 1. PSP nr 2 – op. A. Domański


2. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk 2. PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch


3. PSP nr 6 – op. D. Niezg 3. PSP nr 3 – op. A. Serwacki


4. PSP nr 3 – op. A. Serwacki 4. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk


5. PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch 5. PSP nr 6 – op. D. Niezgoda

Drużynowo:

1. PSP nr 2 – 16 pkt

2. PSP nr 5 – 10 pkt

3. PSP nr 1 i PSP nr 3 – 9 pkt

4. PSP nr 6 – 8 pkt

Chłopcy:

Klasy IV Klasy V – VI

1. PSP nr 1 – op. P. Machaj 1. PSP nr 1 – op. P. Machaj

2. PSP nr 6 – op. K. Rakuś 2. PSP nr 2 – op. A. Domański

3. PSP nr 2 – op. A. Romański 3. PSP nr 6 – op. K. Rakuś

4. PSP nr 5 – op. K. Szmyrgała 4. PSP nr 3 – op. R. Surowiec

5. PSP nr 3 – op. R. Surowiec 5. PSP nr 5 – op. K. Szmyrgała


W składzie naszej drużyny znaleźli się:

Babisz Paweł

Kosiński Kamil

Gowin Mateusz

Bak Daniel

 

Drużynowo:

1. PSP nr 1- 16 pkt

2. PSP nr 2 i PSP nr 6 – 11 pkt

3. PSP nr 3 i PSP nr 5 – 7 pkt.


Zawody Igrzysk Powiatowych w pływaniu rozegrane na obiektach MOSiR w dniu 18.11.2008r.

 


Chłopy:

 

Sztafeta 8x25m st. dowolnym

 


1.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr6 Kraśnik 2:22,41

2. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr5 Kraśnik 2:30,14

3. Społeczna Szkoła Podstawowa Kraśnik 2:49,71

4. Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 Kraśnik 3:12,78

5. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr1 Kraśnik 3:26,03

6. Publiczna Szkoła Podstawowa Stróża 3:27,18

 


50m st. klasycznym

 


1. Rolla Kamil SP Urzędów 0:42,00

2. Sola Kornel SP 6 Kraśnik 0:45,23

3. Goździuk Sławomir SP 5 Kraśnik 0:46,07

4. Dymitrak Karol SP 6 Kraśnik 0:51,83

5. Wereski Patryk SP 5 Kraśnik 0:53,06

6. Madras Błażej SP 2 Kraśnik 1:04,74

7. Piotrowski Piotr SP 5 Kraśnik 1:07,60

 

 


50m st. Grzbietowym

 


1. Grzywa Karol SP 6 Kraśnik 0:38,11

2. Zapalski Konrad SP 6 Kraśnik 0:42,66

3. Prószyński Igor SP Wilkołaz 0:42,75

4. Prokop Rafał SP Urzędów 0:43,16

5. Paleń Jan SP 5 Kraśnik 0:52,53

6. Bronisz Kacper SP 2 Kraśnik 0:53,99

7. Kurant Szymon SP 5 Kraśnik 0:57,04

8. Kurlej Adam SP 2 Kraśnik 0:59,40

 


50m st. Dowolnym

 


1. Goleń Filip SP 6 Kraśnik 0:32,19

2. Ciastek Jakub SSP Kraśnik 0:35,42

3. Kryński Cezary SP 5 Kraśnik 0:36,53

4. Gajewski Jakub SP 6 Kraśnik 0:41,84

5. Bornus Wiktor SP 5 Kraśnik 0:42,20

6. Niekra Kamil SSP Kraśnik 0:43,39

7. Korecki Kacper SP 5 Kraśnik 0:44,94

8. Pietras Karol SP 6 Kraśnik 0:45,91

9. Wójtowicz Maciej SSP Kraśnik 0:46,95

10. Włodarczyk Franciszek SP 6 Kraśnik 0:47,47

11. Cieślicki Hubert SP Urzędów 0:48,14

12. Nafalski Krzysztof SP 6 Kraśnik 0:50,

 


Opiekun: Wojciech Stopa

 


CHŁOPCY JADĄ NA MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA!!!!!!!!!!

BRAWO DLA PANA WOJCIECHA STOPY I NASZYCH WSPANIAŁYCH PŁYWAKÓW!!!!!!!!

 

 


Zawody Igrzysk Miejskich w pływaniu rozegrane na obiektach MOSiR w dniu 18.11.2008r.

 


Sztafeta 8 x 25 m.

Dziewczęta: Chłopcy:

1.PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk 1. PSP nr 6 – op. W. Stopa

2.PSP nr 6 – op. K. Hajdenrajch 2. PSP nr 5 – op. K. Szmyrgała

3.SSP - op. M. Pawłowska 3. SSP – op. A. Rutkowski

 

 


50m st. klasycznym:


1.P. Węgrzyn – PSP 5 1. K. Sola – PSP 6

2.M. Nowak - SSP 2. S. Goździuk – PSP 5

3.A. Górska – PSP 5 3. K. Dymitrak – PSP 6

 


50m st. grzbietowym:


1.K. Kępa – PSP 6 1. K. Grzywa – PSP 6

2.G. Kryńska– PSP 5 2. K. Zapalski – PSP 6

3. A. Feledyn – PSP 5 3. J. Paleń – PSP 5

 

 


50m st. dowolnym:

1.M. Goleń - PSP 6 1. F. Goleń – PSP 6

2.A. Janik – PSP 5 2. J. Ciastek – SSP

3.M. Wieczorek – PSP 5 3. C. Kryński – PSP 5

 


Drużynowo:


Dziewczęta: Chłopcy:

 

1.PSP nr 5 – 53 pkt 1. PSP nr 6 – 48 pkt

2.PSP nr 6 –24pkt

3.PSP nr 2 - 15pkt 2. PSP nr 5 – 35 pkt

4.SSP – 13 pkt 3. SSP i PSP nr 2 – 14 pkt

5.PSP nr 1 – 3 pkt 4.PSP nr 1 i PSP nr 3 – 3 pkt


W składzie naszej drużyny znaleźli się:

 

Chłopcy:

 

Grzywa Karol

Golen Filip

Zapalski Konrad

Gajewski Jakub

Dymitra Karol

Sola Kornel

 

BRAWO! BRAWO! BRAWOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

CHŁOPCY UZYSKALI AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU


Igrzyska Miejskie w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców rozegrane w PSP nr 3w dniach 20 i 21.10.2008r.

 


Dziewczęta: Chłopcy:

1.PSP nr 6 – op. D. Niezgoda 1. PSP nr 1 – op. P. Machaj

2. PSP nr 3 – op. A. Serwacki 2. PSP nr 2 – op. W. Kowalski

3. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk 3. PSP nr 3 – op. R. Surowiec

4.PSP nr 2 – op. W. Kowalski 4. PSP nr 6 – op. K. Rakuś

5. PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch 5. PSP nr 5 – op. W. Błądek


W składzie naszej drużyny znaleźli się:

 

Dziewczęta:

Olender Aneta

Mikita Paulina

 

Chłopcy:

Hudzik Karol

Bartnik Artur

 


BRAWO! BRAWO! BRAWOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

DZIIEWCZĘTA UZYSKAŁY AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU

 


Igrzyska Miejskie w tenisie stołowym rozegrane w dniach 13.10 i 17.10.2008 w PSP nr 2 w Kraśniku:

 


Dziewczęta:

Kl. 4 – 1998 Kl. 5 – 6 – 1996

 

1.Herzog Aleksandra SP2 1.Łosek Anna SP2

2.Skwara Ola SP2 2.Szubartowska Ola SP2

3.Berdys Katarzyna SP2 3.Kępa Ilona SP1

4.Włodarczyk Małgorzata SP 5 4. Mazurek Alicja SP 2

 


Drużynowo:

1. PSP nr 2 – op. A. Domański

2. PSP nr 1 - op. A. Hajdenrajch

3. PSP nr 3 - op. A. Serwacki

4. PSP nr 5 -, J. Andrzejczuk

5. PSP nr 6 – op. K. Hajdenrajch


W składzie naszej drużyny znaleźli się:

Dziewczeta:

Mularska Martyna

Kurzyna Kaja

Samol Weronika

Samol Klaudia

Stopa Aleksandra

Olender Aneta

 

Chłopcy:

Kl. 4 – 1998 Kl. 5-6 – 1996

 

1. Gowin Mateusz SP6 1. Kozłowski Marcin SP1

2. Kozłowski Daniel SP1 2. Sikora Emil SP1

3. Madras Błażej SP2 3. Madras Kacper SP2

4. Wrona Przemek SP1 4. Bańka Piotr SP2


Drużynowo:

1. PSP nr 1 – op. P. Machaj

2. PSP nr 2 – op. A. Domański

3. PSP nr 6 – op. W. Stopa

4. PSP nr 5 – op. K. Szmyrgała

5. PSP nr 3 – op. R. Surowiec

 


W składzie naszej drużyny znaleźli się:

Kosiński Kamil

Babisz Paweł

Tokarczyk Paweł

Gowin Mateusz

Szczucki Sebastian

Bąk Daniel

Mazur Kacper

 


BRAWO! BRAWO! BRAWOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

MATEUSZ GOWIN UZYSKAŁ AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU

 


Sztafetowe biegi przełajowe Igrzysk Rejonowych dziewcząt i chłopców rozegrane w dniu 03.10.2008 w Bychawie.


Chłopcy:

1. Dudek Patryk

2. Łukasik Arkadiusz

3. Hudzik Karol

4. Kosiński Kamil

5. Grzywa Karol

6. Barszcz Patryk

7. Surdacki Szymon

8. Bernat Krystian

9. Kochańczyk Piotr

10. Boroń Jacek

11. Niezabitowski Karol

 

 

Chłopcy z naszej szkoły zajęli VI miejsce

 


Sztafetowe biegi przełajowe Igrzysk Powiatowych dziewcząt i chłopców rozegrane w dniu 30.09.2008 roku w PSP nr 5 w Kraśniku.

 

 


Chłopcy:

1. PSP nr 6 – op. W.Stopa

2. PSP nr 5 – op. K.Szmyrgała

3. Huta Józefów – op. J.Sadowski

 


BRAWO! BRAWO! BRAWOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

CHŁOPCY UZYSKALI AWANS DO MISTRZOSTW REJONU


Sztafetowe biegi przełajowe Igrzysk Miejskich dziewcząt i chłopców rozegrane w dniu 26.09.2008 roku w PSP nr 5 w Kraśniku.


Dziewczęta: Chłopcy:

 

1. PSP nr 5 – op. J. Andrzejczuk 1. PSP nr 5 – op. K. Szmyrgała

2. PSP nr 1 – op. A. Hajdenrajch 2. PSP nr 6 – op. W. Stopa

3. PSP nr 2 – op. A. Domański 3. PSP nr 2 – op. W. Kowalski

4. PSP nr 6 – op. K. Hajdenrajch 4. PSP nr 1 – op. P. Machaj

 


BRAWO! BRAWO! BRAWOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

CHŁOPCY UZYSKALI AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU

 

 


Klasyfikacja Igrzysk Miejskich w ramach współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2007/2008

  1. PSP nr2 - 33pkt
  2. PSP nr5 - 30pkt
  3. PSP nr6 - 27 pkt
  4. PSP nr3 - 26 pkt
  5. PSP nr1 - 24 pkt
  6. SSP - 2 pkt
  7. PSP nr4 - 2 pkt

REJONOWE IGRZYSKA W PŁYWANIU-26.11.2007.

SZTAFETA CHŁOPCÓW-8X25 m.zajęła II-miejsce i zakwalifikowała się do zawodów na etapie wojewódzkim.

SKŁAD SZTAFETY;

GRZYWA KAROL,DYMITRAK KAROL,GOLEŃ FILIP,RACHOŃ JAKUB,RUSINEK ADAM,SZYMAŃSKI RAFAŁ,IRACKI WOJCIECH, BĄK FILIP.

GOLEŃ FILIP-I miejsce 50m. stylem dowolnym

SZTAFETA DZIEWCZĄT-8X25 m-III-miejsce.

SKŁAD SZTAFETY;

GOLEŃ MARTYNA,KĘPA KAROLINA,KIJEWSKA OLA,TUDRUJEK MARLENA,STOPA OLA,JAROSZ KASIA,WIŚNIEWSKA MAGDA,MAZUREK PAULINA.

MAZUREK PAULINA-I miejsce 50 m.stylem klasycznym.

POWODZENIA NA ZAWODACH WOJEWÓDZKICH-6 grudnia.

IV TURNIEJ MINISIATKÓWKI

O PUCHAR PREZESA UKS SP 3 W KRAŚNIKU

28-LISTOPAD 2007.

I-MIEJSCE-ALEKSANDRA STOPA,KAROLINA BIJAK

III-MIEJSCE-ANETA OLENDER,EWA PIETRZYK

III-MIEJSCE-KAROL HUDZIK,DAMIAN SZCZUCKI.

ZAWODNICZKI TURNIEJU W PIŁKĘ SIATKOWĄ rozegranego 22.o1 2008

Igrzyska miejskie w mini-piłce siatkowej dziewcząt w PSP nr 3 rozegrane w dniach: 04.02.2008 i 06.02.2008.
"2" "4"

Mecz o I- miejsce
PSP nr 3- PSP nr 6 (2:1)
PSP nr 5- PSP nr 3 (2:0)
Mecz o III- miejsce
PSP nr 5-PSP nr 1 (2:0)
PSP nr2- PSP nr 1 (2:0)
Końcowe wyniki zawodów:
1.PSP nr 3-op.A.Serwacki
1.PSP nr 5-op.J. Andrzejczuk
2.PSP nr 6-op D.Niezgoda
2.PSP nr 3-op.A. Serwacki
3.PSP nr 5-op. J.Andrzejczuk
3.PSP nr 2-op.E.Szmyrgała
4.PSP nr 1-op.A. Hajdenraich
4.PSP nr 1-op.B.Korzeniowska
5.PSP nr 4-op. W. Pyc
5.PSP nr 6-op.K. Hajdenraich
6.PSP nr 2-op. E. Szmyrgała


Igrzyska miejskie w mini -piłce siatkowej chłopców rozegrane w PSP nr 3 w dniach: 04.02.2008 i 07.02.2008.
"2" "4"

Mecz o I miejsce:
PSP nr 5 - PSP nr 6 (2:1)
PSP nr 5 - PSP nr 6 (2:1)
Mecz o III miejsce:
PSP nr 3 - PSP nr 1 (2:0)
PSP nr 3 - PSP nr 1 (2:1)
Końcowe wyniki zawodów:
1.PSP nr 5 - op. W. Błądek
1. PSP nr 5 - op.W. Błądek
2.PSP nr 6 -op. W. Stopa
2. PSP nr 6- op. W. Stopa
3.PSPnr 3 - op. R. Surowiec
3.PSP nr 3 - op. R. Surowiec
4.PSP nr1 - op. P. Machaj
4.PSP nr 1 - op.P. Machaj
5.PSP nr 4 - op.W. Pyc
5.PSP nr 2 - op. W.Kowalski
6.PSP nr 2 - op.W.Kowalski
6.PSP nr 4 -op. W.Pyc
Punktacja w ramach współzawodnictwa sportowego po rozegranych igrzyskach w mini -piłkę siatkową:
1.PSP nr 5 - 82 pkt
2.PSP nr 6 - 70 pkt
3.PSP nr 2 - 69 pkt
4.PSP nr 3 - 64 pkt
5.PSP nr 1 - 61 pkt
6.PSP nr 4 - 11 pkt
7.SSP - 10 pkt


Igrzyska miejskie w mini -kosza dziewcząt 18.02.2008-naszą szkołę reprezentują:


1.OLENDER ANETA
2.CALDARAR AGNI
3.NIEZGODA OLA
4.WIŚNIEWSKA MAGDA
5.JAROSZ KASIA
6.MISZTAL KASIA
7.TOMAS AGATA
8.GĘBICZ ANGELIKA
9.KAMIŃSKA ANETA
10.FLIS MAGDA
opiekunem jest pani Danuta Niezgoda.
BRAWO! BRAWO! BRAWOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!! DZIEWCZYNY zajęły III -miejsce


Igrzyska miejskie w mini - kosza chłopców 19.02.2008 -naszą szkołę reprezentują:


1.CHRZANOWSKI JAREK
2.POP ŁUKASZ
3.BOROŃ JACEK
4.FIJAłKOWSKI WOJTEK
5.CIOCH PAWEŁ
6.KOSIŃSKI RADEK
7.ŻYSZKIEWICZ NORBERT
8.ŻOŁĄDEK MATEUSZ
9.RUDZIŃSKI PIOTR
10.IRACKI WOJTEK
11.KRÓL JASIEK
12.KOT ŁUKASZ
opiekunem jest pan Jerzy Nowak WIELKIE BRAWA CHłOPCY WYWALCZYLI I miejsce !!!!!!! i będą reprezentować naszą szkołę na szczeblu powiatu. TRZYMAMY KCIUKI , POWODZENIA.


IGRZYSKA MIEJSKIE- MINI-PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT 03.03.2008.


Drużyna naszej szkoły przedstawia się następująco:
1.KAROLINA BIJAK
2.OLA STOPA
3.ANETA OLENDER
4.KASIA JAROSZ
5.MAGDA WIŚNIEWSKA
6.WIKTORIA ŁAKOMA
7.AGNI CALDARAR
8.ANETA KAMIŃSKA
9.AGATA TOMAS
DZIEWCZĘTA dzielnie walczyły i zajęły II MIEJSCE. Gratulacje dla dziewczyn i ich trenerki pani DANUTY NIEZGODY!!!

IGRZYSKA MIEJSKIE - MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW 04.03.2008.

Drużyna naszej szkoły:
1.KĘDZIERSKI ADRIAN
2.KOSIŃSKI KAMIL
3.SZCZUCKI DAMIAN
4.SURDACKI SZYMON
5.HUDZIK KAROL
6.BERNAT KRYSTIAN
7.KRÓL JAN
8.ŁUKASIK ARKADIUSZ
9.WALCZAK DAMIAN
10.BĄK FILIP
11.ROLA JAKUB
12.BARSZCZ PATRYK
CHłOPCY nie byli gorsi zajęli również II MIEJSCE Gratulacje dla chłopców i ich trener pana WOJCIECHA STOPY!!!

W IGRZYSKACH POWIATOWYCH W KOSZYKÓWCE -10.03.2008 DRUŻYNA NASZEJ SZKOłY ZDOBYŁA RÓWNIEŻ II MIEJSCE- chłopców trenuje pan JERZY NOWAK.
PUNKTACJA W RAMACH WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO IGRZYSK MIEJSKICH
1.PSP nr 5 - 110 pkt
2.PSP nr 6 - 95 pkt
3.PSP nr 2 - 89 pkt
4. PSP nr 1 - 77 pkt
5.PSP nr 3 - 75 pkt
6.PSP nr 4 - 24 pkt
7.SSP - 10 pkt .

IGRZYSKA MIEJSKIE MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT -17.03.2008


Na tych zawodach naszą szkołę reprezentowały:
1.MISZTAL KASIA
2.JAROSZ KASIA
3.BIJAK KAROLINA
4.NIEZGODA OLA
5.TOMAS AGATA
6.PASTUSZKA MANUELA
7.WIŚNIEWSKA MAGDA
8.GÓRAS MARTA
9. DZIADURA KLAUDIA
10.CHMURA PAULINA
11.FLIS MAGDA
12.KAMIŃSKA ANETA
13.SOWIŃSKA PATRYCJA
Dziewczęta dzielnie walczyły i zajęły zasłużone II -MIEJSCE -op.Katarzyna Hajdenraich

IGRZYSKA MIEJSKIE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW 18.03.2008.


W składzie naszej drużyny znaleźli się:
1.CHRZANOWSKI JAROSłAW
2.ŻYSZKIEWICZ NORBERT
3.KĘDZIERSKI ADRIAN
4.KOSIŃSKI RADOSŁAW
5.KOT ŁUKASZ
6.FIJAŁKOWSKI WOJCIECH
7.POP ŁUKASZ
8.GOCH PAWEŁ
9.SZCZUCKI DAMIAN
10.IRACKI WOJCIECH
Chłopcy wywalczyli III -MIEJSCE -op.Jerzy Nowak

IGRZYSKA MIEJSKIE MINI - PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT 18.04.2008.

W składzie drużyny znalazły się:
1.BIJAK KAROLINA
2.STOPA OLA
3.WIŚNIEWSKA MAGDA
4.JAROSZ KASIA
5.MATWIEJCZUK ALICJA
6.TOMAS AGATA
7.KAMIŃSKA ANETA
8.FLIS MAGDA
9.SEKUŁA MONIKA
DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY III MIEJSCE -op.Katarzyna Hajdenraich

IGRZYSKA MIEJSKIE MINI-PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW 18.04.2008.

W składzie drużyny znaleźli się:
1.KĘDZIERSKI ADRIAN
2.SZCZUCKI DAMIAN
3.SURDACKI SZYMON
4.HUDZIK KAROL
5.BERNAT KRYSTIAN
6.ŁUKASIK ARKADIUSZ
7.BĄK FILIP
8.BARSZCZ PATRYK
9.DUDEK PATRYK
10.ROLA JAKUB
11.KOSIŃSKI KAMIL
CHŁPOCY ZAJĘLI IV- MIEJSCE-op.Wojciech Stopa

PUNKTACJA W RAMACH WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO IGRZYSK MIEJSKICH

  1. PSP nr 5 - 138 pkt
  2. PSP nr 6 - 115 pkt
  3. PSP nr 2 - 111 pkt
  4. PSP nr 1 - 99 pkt
  5. PSP nr 3 - 84 pkt
  6. PSP nr 4 - 24 pkt
  7. SSP - 10 pkt
     1_1.png    
   
     

Dziewczęta z klas sportowych o profilu piłka siatkowa  przygotowywała pani Danuta Niezgoda.

© Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Kraśniku