strona główna  -   dane kontaktowe  
drukuj

ROK 2019/2020

UCZESTNICY II ETAPU KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

JĘZYK ANGIELSKI

Ostrowska Julia klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Renata Nowak)

Pająk Bartosz klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Monika Małek)

Staniec Kornelia klasa VIB (nauczyciel przygotowujący p. Renata Nowak)

Stępień Mateusz klasa VIIC (nauczyciel przygotowujący p. Renata Nowak)

Knap Jakub klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Renata Nowak)

Patrzylas Miłosz klasa VIIC (nauczyciel przygotowujący p. Renata Nowak)

Staroch Aleksandra klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Renata Nowak)

Stasak Giulia klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Elżbieta Maciąg)

Wójcik Mateusz klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Monika Małek)

Suwała Wojciech klasa VIIIB (nauczyciel przygotowujący p. Renata Nowak)

GEOGRAFIA

Todys Filip klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Renata Krzysztoń)

Bącal Kacper klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Renata Krzysztoń)

Witek Jakub klasa VIID (nauczyciel przygotowujący p. Renata Krzysztoń)

Nowak Gabriela klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Renata Krzysztoń)

Patrzylas Miłosz klasa VIIC (nauczyciel przygotowujący p. Renata Krzysztoń)

Staroch Aleksandra klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Renata Krzysztoń)

Pająk Bartosz klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Renata Krzysztoń)

HISTORIA

Staroch Aleksandra klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Barbara Szymańska)

Staniec Kornelia  klasa VIB (nauczyciel przygotowujący p. Małgorzata Czubińska)

Patrzylas Miłosz klasa VIIC (nauczyciel przygotowujący p. Małgorzata Czubińska)

Todys Filip klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Barbara Szymańska)

Kilian Milena klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Barbara Szymańska)

Michalczewska Maja klasa VIB (nauczyciel przygotowujący p. Małgorzata Czubińska)

JĘZYK POLSKI

Stępień Mateusz klasa VIIC (nauczyciel przygotowujący p. Jadwiga Marzec)

Kilian Milena klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Aneta Wnuczek)

Ostrowska Julia klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Jadwiga Marzec)

Staroch Aleksandra klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Jadwiga Marzec)

Todys Filip klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Aneta Wnuczek)

JĘZYK NIEMIECKI

Morska Gabriela klasa VIIIB (nauczyciel przygotowujący p. Anna Kowal)

Pająk Bartosz klasa VIIB (nauczyciel przygotowujący p. Anna Kowal)

Staroch Aleksandra klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Anna Kowal)

MATEMATYKA

Staroch Aleksandra klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Janina Kędziora)

Dziurda Natalia klasa VIIIA (nauczyciel przygotowujący p. Janina Kędziora)

Morska Gabriela klasa VIIIB (nauczyciel przygotowujący p. Janina Kędziora)

Patrzylas Miłosz klasa VIIC (nauczyciel przygotowujący p. Joanna Cybulak)



ROK 2018/2019

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Jagoda Albin – laureatka konkursu z języka angielskiego
(opiekun p. Monika Kuśmierz)
Jan Patrzylas – laureat konkursu matematycznego
(opiekun p. Teresa Belina-Juda)
Mikołaj Buwaj – laureat konkursu matematycznego
(opiekun p. Teresa Belina-Juda)
Nina Janik – finalistka konkursu matematycznego
(opiekun p. Joanna Cybulak)
Magdalena Toporowska – finalistka konkursu matematycznego
(opiekun p. Joanna Cybulak)
Adriana Bucior – finalistka konkursu z języka niemieckiego
(opiekun p. Justyna Tytłak)
Oskar Miazga – finalista konkursu z fizyki
(opiekun p. Tadeusz Dąbek)
Aleksander Wietrzyk – finalista konkursu z języka angielskiego
(opiekun p. Monika Kuśmierz)

Gratulujemy!!!