strona główna  -   dane kontaktowe  
drukuj

gwiazdy12__www.e_gify.pl_.gifgwiazdy12__www.e_gify.pl_.gifgwiazdy12__www.e_gify.pl_.gifgwiazdy12__www.e_gify.pl_.gif
skola2.gif
Klasa VI a
rok szkolny 2016/2017

wychowawca Teresa Belina-Juda
nauczyciel wspomagający Bożena Leksowska

W tym roku szkolnym klasa powiększyła się o jedną osobę.
Przybyła do nas Oliwka Milewska.

Samorząd klasowy
przewodnicząca - Kinga Zając
zastępca - Filip Antoniuk
skarbnik - Magda Skrok
sekretarz - Ada Bucior
super_1461685640.gif


1 września - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
30 września - dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka
13 października - Dzień Patrona

23 listopada - "Dzień Życzliwości" - Jabłuszka Życzliwości otrzymali: Kinga i Janek
dz__6_.jpg
24 listopada - wycieczka do Teatru Muzycznego na spektakl "Ania z Zielonego Wzgórza"
8 grudnia - Mikołajki klasowe

20161208_090121.jpg
20161208_090228.jpg
20161208_091918.jpg

Serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia
a43fs610ye0.gif
gwiazdy12__www.e_gify.pl_.gif
gwiazdy12__www.e_gify.pl_.gifgwiazdy12__www.e_gify.pl_.gif
KLASA V A
integracyjna
rok szkolny 2015/2016

wychowawca Teresa Belina - Juda
nauczyciel wspomagający Bożena Leksowska

uczniowie.jpg

Samorząd klasowy

przewodniczący  Filip Antoniuk
zastępca  Krzyś Witek

20151013_120643.jpg

Skarbnicy:

Kinga Zając
Mateusz Mazur

20151013_120757.jpg

Sekretarze:

Magda Skrok
Ada Bucior

20151013_120732.jpg

Łącznicy z biblioteką szkolną:
Oliwka Walczyk
Kacper Kwiecień
Mikołaj Wilk

20151013_120843.jpg


kwiaty43.gifkwiaty43.gifkwiaty43.gif












ARCHIWUM

Klasa IV a  

klasa integracyjna

rok szkolny 2014/2015

wychowawca - Teresa Belina-Juda
nauczyciel wspomagający - Anna Bielecka

 015.gif   dzieci37.gif    Uczniowie:

1
Bucior Adriana
2
Gajewski Bartosz Aleksander
3
Kołtun Wiktoria Weronika
4
Kwiecień Kacper
5
Lipiec Marceli Karol
6
Łojek Mateusz
7
Mazur Mateusz Kamil
8
Ostrowski Fabian
9
Patrzylas Jan
10
Skowera Oktawia
11
Skrok Magdalena
12
Szymczyk Ernest
13
Walczyk Oliwia
14
Wilk Karol Jakub
15
Wilk Mikołaj Kamil
16
Witek Krzysztof
17
Wójtowicz Julia
18
Zając Kinga
walt_disney34.gif
Samorząd klasowy:
Przewodniczący - Mateusz Mazur
zastępca - Magdalena Skrok
skarbnik - Adriana Bucior
sekretarz - Oliwia Walczyk
łącznicy z biblioteką - Marceli Lipiec i Krzysztof Witek

Październik  2014
Otrzęsiny klas czwartych

_DSC0348.jpg

więcej zdjęć z imprezy można obejrzeć na stronie głównej szkoły (archiwum)

Październik 2014
Udział klasy w konkursie
"Każdy chwat sprząta świat"



Listopad 2014
Zabawa andrzejkowa z wróżbami, konkursami
 i przede wszystkim dobrym humorem
 20141127_181547.jpg      
 
Grudzień 2014
Występ uczniów naszej klasy w apelu
"Jesteśmy tacy sami - integracja w oczach dziecka"




Styczeń 2015
Ada Bucior wystąpiła w Koncercie Noworocznym
Gratulujemy udanego występu

DSC_4409.JPG

Luty 2015
Ferie szkolne

Marzec 2015
Pierwszy dzień wiosny - bawiliśmy się świetnie
  



gwiazdy65__www.e_gify.pl_.gif







Klasa IIIa-integracyjna


rok szkolny
2013/2014
Wychowawca: Dorota Michalczyk
Nauczyciel wspomagający: Bożena Leksowska
                                         Anna Bielecka

Uczniowie:

1.Bucior Adriana
2.Gajewski Bartosz
3.Kołtun Wiktoria
4.Kwiecień Kacper
5.Lipiec Marceli
6.Łojek Mateusz
7.Mazur Mateusz
8. Patrzylas Jan

9.Skowera Oktawia
10.Skrok Magdalena
11.Szymczyk Ernest
12.Walczyk Oliwia
13.Wilk Karol
14.Wilk Mikołaj
15.Witek Krzysztof

16.Wójtowicz Julia
17.Zając Kinga

 

 Witamy serdecznie naszych nowych kolegów:

Jasia Patrzylas i Krzysia Witek

Plan zajęć

L.p

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8.00-8.45

 

 

zaj.komp.s.23

eduk.wczes.

eduk.wczes.

2.

8.55-9.40

 

 

eduk.wczes.

eduk.wczes.

eduk.wczes.

3.

9.50-10.35

zaj. plast.s.7

zaj.polonistyczne

eduk.wczes.

j.angielski

eduk.wczes.

4.

10.45-11.30

wych.fiz.

wych.fiz.

eduk.wczes.

religia

wych.fiz.

5.

11.40-12.25

j.angielski

eduk.wczes.

 

 

zaj. matem.

6.

12.45-13.30

eduk.wczes.

eduk.wczes.

 

 

 

7.

13.40-14.25

eduk.wczes.

eduk.wczes.

 

 

 

8.

14.35-15.20

eduk.wczes.

religia

 

 

 




Zajęcia dodatkowe:
zajęcia plastyczne-poniedziałek 9.50-10.35
zajęcia polonistyczne- wtorek 9.50-10.35
zajęcia matematyczne- piątek 11.40-12.25
zajęcia na basenie-środa 11.40-13.00

Samorząd klasowy

Gospodarz klasy: Mateusz Mazur

Z-ca gospodarza klasy: Bartosz Gajewski

Łącznik z biblioteką:Oliwia Walczyk

Skarbnik:Ada Bucior



 

 Ważne wydarzenia z życia klasy IIIa

27.06.2014r.

 Zakończenie roku szkolnego 2013/14.
Kończymy III klasę i I etap edukacji.

Udanych wakacji !!!


24.06.2014r.

 Podsumowanie IV edycji Powiatowego Alertu Ekologiczno- Zdrowotnego

Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych.


 czerwiec 2014r.

 Gratulujemy Marcelemu Lipcowi I miejsca w "Szkolnym konkursie wiedzy z jęz. angielskiego dla klas III" ! Ponadto udziału w "Ogólnopolskim konkursie jęz. angielskiego" oraz w "Międzyszkolnym turnieju z jęz. angielskiego" ! Brawo!!!


24.06.2014r.

 Piknik rodzinny

Na boisku szkolnym w godzinach popołudniowych wspólnie z rodzicami mogliśmy spędzić miło czas. Konkurencje sportowe: przeciąganie liny, biegi z obręczą,  w zaprzęgach, skoki z piłami oraz gra w ringo dostarczyły wszystkim wiele radości. Wszystkim smakowały kiełbaski z grilla i oczywiście lody. Na koniec rodzice otrzymali pamiątkowe medale, a dzieci puchary.Ważne, że  dopisała pogoda i dobry humor!!!





















11-13. 06.2014r.

Zielona szkoła
- Ośrodek Edukacji Ekologicznej
-Lasy Janowskie


Przy kościele św. Wojciecha w Momotach Górnych

Na Porytowym Wzgórzu



 Nad zalewem