KLASA II c

Wychowawca – Barbara Oszust

21 kwietnia 2017 rok

Warsztaty „Zabawy z fizyką”

W klasie II c odbyły się warsztaty „Zabawy z fizyką” zorganizowane przez Panią Ewę Dec – nauczyciela fizyki z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja. Spotkanie prowadzili uczniowie klasy Ia: Karolina Pomorska, Izabela Gil, Bartek Pietraś, Maciej Świąder, Piotr Krakowiak. Młodzież w bardzo interesujący sposób przybliżyła młodszym koleżankom i kolegom tajemnice otaczającego świata poprzez zabawę i eksperymenty fizyczne. Dzieciom dużo radości przyniosło  nie tylko oglądanie, ale również czynny udział w doświadczeniach.

21 marca 2017 rok

Wyniki Stypendiady Wczesnoszkolnej

Orła ortograficznego oraz tytuł FINALISTY otrzymała nasza koleżanka Wiktoria Januszczak  za wyróżnienie  w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Plastuś".

9 marca 2017 rok

Szkolny konkurs recytatorski dla klas II-III

Naszą klasę reprezentowali uczniowie: Bartosz Bral, Natalia Kopeć, Zosia Kudła, Julia Łyczek, Zuzia Pietrzyk, Mateusz Sokół.  Wszyscy pięknie powiedzieli swoje wiersze. Komisja oceniająca popisy uczniów przyznała wyróżnienie Zuzi.

Wszystkim uczniom gratulujemy!

24 lutego 2017 rok

Podsumowanie konkursu plastycznego " Bezpieczna zima" zorganizowanego przez Powiatową Komendę Policji w Kraśniku. Julia Nowak zdobyła wyróżnienie.

Gratulacje!

luty 2017 rok

Został rozstrzygnięty szkolny konkurs grafiki komputerowej "Kartka świąteczna". Wyróżnienie z naszej klasy zdobyła Martynka Chapska.

Gratulacje!