Klasa II b

18 stycznia - nasz pierwszy zimowy w - f !!!

19 grudnia  - zajęcia otwarte dla rodziców "Wigilia w naszej klasie"

9 grudnia - zawody sportowe 3xR, klasy drugie z naszej szkoły reprezentowali: Emilka Dudek, Dominika Kuś, Olga Łomnicka, Gabrysia Wardak, Marcel Januszczak, Wojtek Kilian, Filip Olender, Szymon Pastuszak.

7 grudnia - uroczystości z okazji 55- lecia naszej szkoły

6 grudnia - wizyta wspaniałego gościa  - św. Mikołaja i super prezenty !!!

listopad - udział 22 uczniów w stypendiadzie polonistycznej, matematycznej, czytelniczej i plastycznej

10 listopada - "żywa" lekcja historii

19 października - wycieczka na wystawę klocków lego w Lublinie

wrzesień - wybory do samorządu klasowego

gospodarz - Olga Łomnicka
z - ca gospodarza - Zuzia Skibniewska
łącznik z biblioteką - Marysia Dobrowolska

29 września - Dzień Chłopaka -  upominki i życzenia dla chłopców od koleżanek

4 września - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Klasa I b

Już wakacje

23 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny.

Dzień Rodziny

Przygotowaliśmy dla rodziców przedstawienie muzyczne "Kapelusz pełen marzeń".

Rajd rowerowy

Wspólnie z rodzicami, a niektórzy nawet z rodzeństwem, pojechaliśmy rowerami do Dąbrowy. Były zabawy, gra w piłkę i kiełbaska z grilla.

Wycieczka do Wojciechowa

Zwiedziliśmy Muzeum Kowalstwa i poznaliśmy pracę kowala.

Najwspanialszy dzień - Dzień Dziecka

Spędziliśmy ten dzień na boisku koło stadionu. Było mnóstwo atrakcji: zawody sportowe, dmuchane zamki, grill, przejażdżki na koniu i polewanie wodą przez strażaków.

W teatrze

29 maja byliśmy w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Oglądaliśmy spektakl "Tuwimowo czyli w krainie pana Juliana".

Zajęcia otwarte

5 maja zaprosiliśmy rodziców na zajęcia otwarte o łące.

Powitanie wiosny

21 marca wspólnie z innymi klasami powitaliśmy wiosnę. Wykonaliśmy kolorowe rysunki, które ozdobiły korytarz.

Lekcja w bibliotece

W marcu byliśmy na zajęciach w Bibliotece Miejskiej.Wykonywaliśmy wiosenne kwiaty i słuchaliśmy bajki o wiośnie.

Dzień Kobiet

8 marca dziewczynki otrzymały życzenia i upominki od kolegów.

Pomagamy innym

W I semestrze
braliśmy udział w akcjach charytatywnych: Zbieranie plastikowych nakrętek, Pomóż dzieciom przetrwać zimę, Mikołaj o Tobie nie zapomni, Zbiórka karmy dla psów ze schroniska w Rachowie.

Zabawa karnawałowa

12 stycznia
bawiliśmy się długo i wesoło na zabawie szkolnej.

Pierwsza wycieczka

5 grudnia
pojechaliśmy do lubelskiego zakładu Cukier - Lukier. Oglądaliśmy produkcję słodyczy i każdy z nas wykonał swojego lizaka.

Zawody sportowe

3 grudnia
odbyła się impreza miejska 3xR. Naszą klasę reprezentowali: Emilka Dudek, Emilka Raczyńska, Gabrysia Wardak, Marcel Januszczak, Wojtek Kilian, Filip Olender  i Szymon Pastuszak. Gratulujemy!!!

Ważna sprawa - bezpieczeństwo

25 listopada
spotkaliśmy się z przedstawicielem straży miejskiej. Przypomnieliśmy sobie wiadomości o bezpiecznej drodze do szkoły oraz o zachowaniu w razie spotkania lub ataku psa. Na zakończenie spotkania dostaliśmy znaczki odblaskowe.

Rodzice czytają dzieciom

25 listopada
odwiedziła nas również mama Zuzi Skibniewskiej. Pięknie czytała nam opowiadania o różnych zwierzątkach. Dziękujemy!!!

Ślubowanie

24 listopada
odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Śpiewaliśmy piosenki i recytowaliśmy wiersze. Po części artystycznej p. dyrektor pasował wszystkie dzieci na uczniów. otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i słodycze, a rodzice przygotowali pyszny poczęstunek.

Najżyczliwsi

23 listopada
odbył się apel z okazji Dnia Życzliwości. Najżyczliwsza dziewczynka z naszej klasy  - Zuzia Skibniewska i najżyczliwszy chłopiec - Filip Olender otrzymali dyplomy i jabłka życzliwości.

16 listopada
obejrzeliśmy inscenizację o oszczędzaniu przygotowaną przez kolegów z klasy III d. Otrzymaliśmy książeczki i smycze na klucze.

Dzień Patrona

uczestniczyliśmy w obchodach Dnia Patrona.

Zdrowe odżywianie

W październiku w ramach akcji TPD "Witaminy., witaminki dla chłopczyka i dziewczynki " przygotowaliśmy wystawkę warzyw i owoców. Bierzemy też udział w akcjach: Szklanka mleka i Warzywa i owoce w szkole.

Wybieramy samorząd

wybraliśmy samorząd klasowy.

gospodarz - Filip Olender
z-ca gospodarza - Wojtek Kilian
łącznicy z biblioteką - Szymon Członka
                             Olaf Bielecki

Gratulujemy!!!

Dzień Chłopaka

30 września
chłopcy otrzymali życzenia i upominki od koleżanek. To był bardzo miły
i przyjemny dzień.

Bezpieczna droga do szkoły

14 września
spotkaliśmy się z policjantami. Ćwiczyliśmy bezpieczne przechodzenie przez jezdnię.

Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września
uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny. Nasza klasa liczy 25 uczniów: 12 dziewczynek i 13 chłopców.