KLASA 4B

Wychowawca

mgr Ewa Węzka

Uczniowie

Bącal Daria                           Kaczor Jakub                         Płecha Kacper

Bernacka Aleksandra            Kowalik Joanna                     Rytelewska Nicola

Bernacka Wiktoria                Kozak Danylo                        Skorupa Filip

Borkowski Adam                  Kurzyna Maciej                     Toporowska Natalia

Cieślak Adrian                      Kwiatek Klaudia                    Wierzchowiak Magdalena

Cięszczyk Julia                     Lenartowicz Rafał                  Wójcikowska Natalia

Gałuszkiewicz Nikola       Piekarz Magdalena                 Ziemba Amelia

Goumas Katharina                Pijanowski Oskar                   Żołopa Blanka

Samorząd Klasowy

wf-2/2 JN @

STYCZEŃ 2019

VIII Noc Biologów - 11 I

W piątek byliśmy po raz kolejny na wycieczce w Lublinie. Tym razem wraz z uczniami klasy 7A.

Na początek pojechaliśmy do Manii Skakania na trampoliny. Świetna zabawa!!!

Posiłek zjedliśmy w Tarasach Zamkowych. Mieliśmy do wyboru różne punkty gastronomiczne: pizzerie, McDonalds'a, Burger Kinga.

Wieczorem pojechaliśmy na zajęcia w ramach Nocy Biologów, które odbywały się na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS. Dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca ornitologa. Oglądaliśmy żywe bezkręgowce z różnych stron świata. Własnoręcznie robiliśmy mydełka i skaczące piłeczki. Poznawaliśmy tajemnice roślin owadożernych.

GRUDZIEŃ 2018

Muzeum Wsi Lubelskiej - 12 XII

W środę wraz z klasą 4C byliśmy na wycieczce w Lubelskim Skansenie.

Dzień był mroźny i przywitał nas szadzią. Pani przewodnik opowiadała nam jak wyglądało życie w na terenach Polski ponad sto lat temu. Zwiedzaliśmy m.in. wnętrze młyna, chłopskich chałup, dworku szlacheckiego Mieliśmy też możliwość poznać tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe obchodzone przez mieszkańców wsi oraz szlachtę.

Na obiad pojechaliśmy na obiad do McDonalds'a. J

LISTOPAD 2018

Andrzejki - 29 XI

W czwartek po raz pierwszy uczestniczyliśmy w dyskotece, a nie zabawie andrzejkowej. Na sali gimnastycznej były tańce i zabawy, a w klasie poczęstunek przygotowany przez rodziców.
17_10_2_1.jpg

PAŹDZIERNIK 2018

Dzień Patrona - 16 X

We wtorek obchodziliśmy święto naszej szkoły - Dzień Patrona. Po złożeniu kwiatów przed pomnikiem Jana Pawła II przemaszerowaliśmy do kościoła pw. Matki Boskiej Bolesnej, gdzie uczestniczyliśmy w mszy św. oraz obejrzeliśmy część artystyczną poświęconą naszemu Papieżowi.

Dzień Edukacji Narodowej - 14 X

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły
życzymy spełnienia marzeń!!!
Uczniowie klasy 4B

IMG_0018_1.JPG

WRZESIEŃ 2018

Dzień Chłopaka - 30 IX

Z okazji Dnia Chłopaka
życzymy naszym kolegom wszystkiego najlepszego!!!

Koleżanki z klasy

XV Lubelski Festiwal Nauki - 19 IX

W środę byliśmy na wycieczce w Lublinie, podczas której uczestniczyliśmy w spotkaniach w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki.

Na początek zwiedzaliśmy Muzeum Przyrodnicze na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS. Oglądaliśmy różne okazy zwierząt. O niektórych zwierzętach słyszeliśmy po raz pierwszy.

Później poszliśmy na Uniwersytet Dziecięcy i każdy z nas mógł zrobić swojego slime. Było super!

Na naszych ostatnich zajęciach bawiliśmy się w różne zabawy integracyjne. Mieliśmy okazję, aby dowiedzieć się nieco więcej o swoich koleżankach i kolegach z klasy.

Na koniec pojechaliśmy na obiad do McDonalds'a. J

Początek roku szkolnego - 3 IX

W poniedziałek rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. Pan Dyrektor i przedstawiciele władz miejskich życzyli nam owocnej nauki i jak najlepszych ocen.