Wygraliśmy w konkursie „Podwórko talentów NIVEA”

NIVEA kolejny raz zorganizowała wyjątkową akcję. Po raz 6. uczniowie polskich szkół mieli szansę stanąć w szranki w niesamowitym konkursie. Zadanie konkursowe polegało na zaprezentowaniu talentów uczniowskich w ciekawy sposób. Szczęśliwych placówek w całej Polsce mogło być tylko 20. Organizatorzy gwarantują wygranym jedyne w swoim rodzaju miejsce, o rynkowej wartości 250 000 zł, które dzięki nowoczesnemu sprzętowi aktywnie kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci.

Udało się! W Kraśniku powstanie obiekt „Podwórko talentów Nivea”. SP6 została nagrodzona w konkursie.

Pozytywnie zakręconych szaleńców w Szkole Podstawowej nr 6 jest wielu. Wystarczyło hasło, dobra organizacja, wszystkie ręce na pokład. Jak wiadomo, najlepsze pomysły rodzą się w najmniej dogodnych warunkach. Dla nauczycieli i uczniów izolacja domowa nie była w tym momencie żadną przeszkodą. Cel – podwórko marzeń, pomysłów na realizacje – całe mnóstwo. Koordynatorki akcji – Karolina Olszówka i Izabela Zdyb postawiły wszystko na jedną kartę. Skomponowany specjalnie na tę okazję utwór ubarwił prezentacje uczniowskich talentów. Powstał niesamowity film, który z pewnością pokazuje, że uczniowie kraśnickiej Szóstki są pełni pasji, przepełnia ich dziecięca ciekawość świata i gotowi są przenosić góry. Mamy dzieję, że już będą mogli spożytkować swoją energię na nowym szkolnym placu kreatywności.

Ten sukces nie byłby możliwy bez naszych wspaniałych uczniów, którzy odpowiedzieli na apel organizatorów i zaprezentowali swoje talenty wokalne i inne, wykorzystane w filmie. Są to:

Julia Wcisło, Colin Król, Szymon Dyczko i Tymon Dyczko, Cyprian Khairalla, Alicja Wójcicka (klasa IVA), Wojciech Kilian (klasa IVB), Iga Żuber (klasa VA), Nikola Rytelewska, Aleksandra Bernacka i Wiktoria Bernacka (klasa VB), Julia Nowak i Zuzanna Pietrzyk (klasa VC), Aleksandra Duda (klasa VIC), Aniela Żuber (klasa VIIA), Izabela Bis, Milena Kilian, Gabriela Nowak, Bianka Potępa i Rafaela Rytelewska (klasa VIIB), Monika Wojciechowska (klasa VIIC), Aleksandra Staroch (klasa VIIIA), Maja Gaczewska, Maja Brzozowska, Amelia Grzegorczyk, Olek Grzegorczyk, Zosia Suchomska i Maja Kołtun.

Ogromne gratulacje dla koordynatorek akcji: p.Karoliny Olszówki i p.Izabeli Zdyb.

Zachęcamy do obejrzenia filmu