21 marca 2014 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku odbyła się XXXVII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - eliminacje powiatowe. W Turnieju udział wzięło 39 uczestników, łącznie w trzech grupach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne. Laureatem w I grupie wiekowej – uczniowie szkół podstawowych została uczennica z naszej szkoły Marta Korniak kl. VIa zajmując III miejsce. Jako nagrodę otrzymała odtwarzacz mp3, płytę muzyczną i dyplom. Życzymy jej powodzenia w następnym roku już jako ucznia gimnazjum.

Do eliminacji wojewódzkich zostali zakwalifikowani zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych. Z naszej szkoły udział brał również uczeń Krzysztof Kijewski kl. Va zajmując punktacyjnie VI miejsce. Każdy z uczestników turnieju otrzymał nagrody za udział w eliminacjach powiatowych, ufundowane przez Starostę Kraśnickiego. W trakcie konkursu uczestnicy mieli możliwość zwiedzania Wojewódzkiej Izby Tradycji Pożarniczych, obejrzenia sprzętu będącego na wyposażeniu KP PSP w Kraśniku, a także pokazu działania tego sprzętu.

Opiekun szkolny: Iwona Tomala

DSC08722_1.JPGdyplom.jpg