Olimpijczycy z „szóstki”

Rekordowa liczba pięciu finalistów olimpiad przedmiotowych z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II dotarła w tym roku szkolnym do decydującego etapu wojewódzkiego. Krzysztof Kijewski (opiekun p. Renata Krzysztoń) startował z przyrody, Filip Janik (op. p. Barbara Szymańska) z historii, Kacper Sieger (op. p. Monika Kuśmierz) z języka angielskiego, zaś Jakub Kuś był finalistą z dwóch przedmiotów: historii i języka angielskiego (op. p. B.Szymańska i M.Kuśmierz). Miano laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty zdobyli dwaj ostatni. Kacper, mimo że jest dopiero piątoklasistą, już teraz zdobył najwyższe laury. Kuba ostatecznie sięgnął po miano laureata z historii, zajmując znakomite 10. miejsce wśród uczniów z całego województwa. Wielkie gratulacje dla uczniów i ich nauczycieli.

olimpijczycy.jpg