Konkurs recytatorski zasłużony sukces

Tradycją szkoły jest, że nasi uczniowie, co roku zmagają się z jakże trudną sztuką, jaką jest poezja. Po eliminacjach szkolnych, najlepsi uczniowie klas I-III i IV- VI biorą udział w rywalizacjach miejskich.

W tym roku do konkursu miejskiego z klas młodszych przystąpili następujący uczniowie:

Aleksandra  Staroch

Natalia Dziurda

Kacper Cieślik

Aleksandra  Banak

Kamila Skorupa

Gabriela Nowak

Klasy IV-VI:

Olga Nitkiewicz

Monika Możdżeń

Eliminacje miejskie okazały się szczęśliwe dla Olgi Nitkiewicz z klasy VID ( nauczyciel polonista pani Jadwiga Marzec)  i Aleksandry Banak  z klasy II C ( nauczyciel uczący pani Barbara Wilk),  które otrzymały nominację do konkursu powiatowego. Natomiast Ola Staroch klasa IIIA ( nauczyciel uczący pani Marzanna Babisz) została na tym etapie wyróżniona.

W eliminacjach powiatowych ogromny i zasłużony sukces odniosła Olga Nitkiewicz, która dostała nominację do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy wszystkim, a Oldze życzymy sukcesów na szczeblu wojewódzkim.

nominacja.jpg