20 listopada 2015 r. po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości pod hasłem „Znajdź się wśród Życzliwych”. Tego dnia odbył się apel, podczas którego uczniowie klasy 4b i 5d zaprezentowali scenki ukazujące wartościowe wzorce postępowania względem innych osób.

Uhonorowani zostali też wybrani przez kolegów i koleżanki zwycięzcy plebiscytu "Najżyczliwszy wśród życzliwych" – otrzymali oni symboliczne „Jabłuszka Życzliwości”.

W tym roku rozpoczęła działalność „Życzliwa Poczta”. Każdy uczeń naszej szkoły mógł za jej pośrednictwem przekazać życzenia koledze, koleżance lub pracownikom szkoły. Poczta cieszyła się dużym zainteresowaniem i wiele osób przeddzień Dnia Życzliwości otrzymało miłe życzenia i pozdrowienia. Autorzy najsympatyczniejszych pozdrowień otrzymali upominki.