Ośmiu zawodników z rocznika 2003 (młodzik) i trener klubu MKS Kraśnik oraz Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Kraśniku powołani do kadry województwa lubelskiego. Już w najbliższą niedzielę tj. 25.06.2017 w Puławach odbędzie się pierwszy dziesięciodniowy obóz sportowy na którym pod okiem szkoleniowców: Michała Wojcieszkiewicza (MKS Kraśnik, S.O.S. Kraśnik) - I trener, oraz Macieja Sobieraja (UKS Serbinów Biała Podlaska, S.O.S. Biała Podlaska) - II trener, swoje umiejętności będą doskonalić zawodnicy z województwa lubelskiego. Kolejne zgrupowanie odbędzie się w dniach 20-31.07.2017 roku w Mielnie. Cieszymy się, że tak liczna grupa zawodników z kraśnickiego klubu będzie miała możliwość uczestnictwa w zgrupowaniach kadry i życzymy im solidnie przepracowanych okresów przygotowawczych przed sezonem 2017/2018.

mks.jpg

Na zdjęciu od lewej stoją: trener Wojcieszkiewicz Michał, Cieślik Dawid, Tryka Bartłomiej, Sadowski Bartłomiej, Ryba Kacper.
Od lewej klęczą: Kołtun Kamil, Kawa Karol, Mikusek Sebastian, Skica Adam.
8 zawodników to absolwenci SP 6 w Kraśniku.