5 - 9 marca 2018r. nasza szkoła zorganizowała DNI OTWARTE. Przyszli pierwszoklasiści pod opieką nauczycieli przedszkoli zagościli w murach szkoły. Dzieci zwiedzały budynek, oglądały świetlicę, bibliotekę, nową halę sportową, sale lekcyjne. Z zainteresowaniem obejrzały inscenizację pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” przygotowaną przez uczniów klasy 5a. Na zakończenie wizyty przedszkolaki otrzymały drobne upominki.

Spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów odbyło się natomiast we wtorek 6 marca 2018r. Dyrektor Wojciech Stopa przedstawił ofertę szkoły. Rodzice obejrzeli występ uczniów naszej szkoły, zwiedzali sale lekcyjne oraz rozmawiali z nauczycielami. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

fot.
D. Niezgoda