Refleksyjne pieśni, pełne zadumy rozważania wielkopostne, wzruszenie słuchaczy – tak w skrócie można opisać kolejny koncert z cyklu „Pieśni pełne Ducha” w wykonaniu połączonych chórów: dziecięcego „Sekret” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku oraz Chóru Kameralnego „Canticum Canticorum” z Kościoła Rektoralnego pod wezwaniem Ducha Św., który odbył się 18 marca 2018 r. w Kościele pw. Matki Bożej Bolesnej. Dzięki finansowemu wsparciu ze środków w ramach Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik wykonawcy otrzymali słodkie upominki.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za życzliwe przyjęcie, a licznie zgromadzonym słuchaczom za to wzruszające spotkanie.