IV Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

6 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem.

W kategorii klas II-III Mistrzem Czytania ze Zrozumieniem został Kamil Łukasiewicz uczeń klasy III SP 2, II miejsce zajęła Julia Kowalczyk uczennica klasy II SP 5, a III miejsce Maja Kudła uczennica klasy II SP 5.

W kategorii klas VI-VIII Mistrzem Czytania ze Zrozumieniem została Magdalena Toporowska uczennica klasy VIIIB naszej szkoły, II miejsce zajęła Jagoda Albin uczennica klasy VIIIA naszej szkoły, a III miejsce zajęła Dominika Gregorczyk uczennica klasy VIII SP 3.

Tegoroczne statuetki, nagrody książkowe, dyplomy oraz drobne upominki dla każdego uczestnika wręczyli Kierownik Wydziału Oświaty w Kraśniku pani Monika Poleszak oraz dyrektor naszej szkoły pan Wojciech Stopa.

czz__3_.JPG

czz__2_.JPG