„Po maturze chodziliśmy na kremówki…” Te słowa Jana Pawła II, patrona SP 6,  już po raz piąty można było usłyszeć na dziedzińcu szkoły. 10 czerwca 2015 r. o godz. 19.00 odbyła się kolejna edycja „ Dnia Papieskiej Kremówki” .W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca  Burmistrza Miasta Kraśnik pani Marzena Pomykalska, Przewodniczący Rady Rodziców przy SP 6 pan Hubert Trukan, dyrekcja szkoły, przedstawiciele grona pedagogicznego, rodzice, dziadkowie oraz wielu uczniów. Zebrani obejrzeli spektakl poetycko – muzyczny przybliżający postać Świętego Jana Pawła II, po raz kolejny mieli okazję wsłuchiwać się w nauczanie papieża Polaka i rozważać sens Jego słów. Na zakończenie pan dyrektor Wojciech Stopa zaprosił wszystkich na degustację kremówek. Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wsparli akcję charytatywną, a na kolejny Dzień Papieskiej Kremówki zapraszamy już za rok.