ZAJĘCIA EDUKACYJNE LAS I JEGO MIESZKAŃCY

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co się dzieje w lesie, gdy nikt nie patrzy? Jakie sekrety skrywają się pod korą, i w ściółce? Jakie zwierzęta żyją w lesie? Jak wygląda dzień i noc leśnika? Uczniowie naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję, aby dowiedzieć się tego wszystkiego podczas spotkania z Panią Kingą z Nadleśnictwa Kraśnik, którą zaprosiła Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Janczarek

Spotkanie miało formę warsztatów edukacyjnych, w których uczniowie brali aktywny udział, zadawali pytania i mogli dotykać różne materiały edukacyjne. Uczniowie byli oczarowani i ciekawi. Niektórzy z nich nawet zadeklarowali, że chcą zostać leśnikami w przyszłości. Spotkanie z leśnikiem to nie tylko świetna lekcja przyrody, ale także okazja do poznania i docenienia piękna i bogactwa naszego lasu. Zobaczcie sami, jak się bawiliśmy na zdjęciach poniżej.