PODZIĘKOWANIE ZA WKŁAD W AKCJĘ ZBIERANIA MASKOTEK

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Pragnę z całego serca podziękować Wam za Wasz wspaniały wkład w akcję zbierania maskotek dla dzieci poszkodowanych w wypadkach. Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu udało się zebrać ponad 150 pluszowych przyjaciół, które zostały przekazane ratownikom medycznym w dniu 17 listopada podczas spotkania uczniów klas 6,7 i 8 z kraśnickimi ratownikami.

Wasze maskotki to nie tylko zabawki, ale także źródło pocieszenia i radości dla dzieci, które często cierpią z powodu bólu, strachu i samotności. Wasz gest sprawił, że wiele z nich poczuje się lepiej i odzyska nadzieję na szybkie wyzdrowienie.

Jesteście wspaniałymi ludźmi, którzy mają wielkie serca i niesamowitą energię. Jako Przewodnicząca Rady Rodziców jestem dumna i szczęśliwa, że mogę z Państwem tworzyć Radę Rodziców.

Z wyrazami podziękowania w imieniu Prezydium Rady Rodziców

Anna Janczarek