SPOTKANIE Z MISTRZEM KARATE

W naszej Szkole miało miejsce niepowtarzalne wydarzenie – Spotkanie z Mistrzem - Lekcje z Karate, które poprowadził Sensei Andrzej Maciejewski, znany i szanowany mistrz tej sztuki walki. Dziękujemy Annie Janczarek, przewodniczącej Rady Rodziców, za zaangażowanie w zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia!
Dlaczego warto było wziąć udział w tym wydarzeniu?
Inspiracja i Motywacja: Sensei Andrzej Maciejewski podzielił się swoją drogą do mistrzostwa, opowiedział o przeszkodach, które pokonał, i o sukcesach, które odniósł. To była lekcja, która pokazała uczniom, że wszystko jest możliwe, jeśli się naprawdę chce.
Samodyscyplina i Koncentracja: Karate to nie tylko umiejętność walki, ale także trening umysłu. Uczniowie dowiedzieli się, jak panować nad swoimi emocjami, jak skupić się na zadaniu i jak rozwijać samodyscyplinę, która jest kluczem do sukcesu w nauce i w życiu.
Zdrowie i Aktywność Fizyczna: Ćwiczenia karate pomogły wzmocnić mięśnie, zwiększyć gibkość i poprawić ogólną wydolność organizmu.
Wspólnota i Przyjaźń: Spotkanie z miłośnikami karate było także szansą na nawiązanie nowych kontaktów i przyjaźni. Wspólnie przeżyte emocje podczas treningu zacieśniły więzi między uczniami.

Zobaczenie sami.